Wpis z mikrobloga

Zacząłem myśleć że jest coś ze mną nie tak jeżeli chodzi o prowadzenie rozmowy ale po kilku rozmowach z dziewczynami z zagranicy, zachodu głównie, zrozumiałem że to problem raczej leży w Polkach. Z nimi mogę prowadzić normalny, fajny dialog a z Polkami jest to często quasi-monolog i poczucie że robi mi łaskę odpisując

Czy ktoś inny zauważył księżniczkowatość i oziębłość Polek w porównaniu do kobiet z innych krajów? Czy to moje urojenia?

#tinder #p0lka #rozowepaski
  • 14
@hiszpank: Możliwe że to po części to o czym @Slavcel wspomina - Polak dla Polki to druga kategoria mężczyzny.

W co zaczynam wierzyć widząc często dość ładne z kolorowymi 160cm o co najwyżej średniej facjacie. Ogólnie w Polsce nie uczy się szacunku do mężczyzn, tylko służebności kobietom i mamy kraj cuckoldów gdzie Polka zrobi mulata z Mokebe a Polak za to płaci albo bezpośrednio jako ojczym (cuckold explicite) albo pośrednio w
@Parmenides69: Jeśli uważasz, że w Polsce nie uczy się czasunku do mężczyzn i że Polki są jakieś wyjątkowo złe względem mężczyzn na tle innych narodowości to polecam odwiedzić kraje typu Hiszpania. Tu już samo prawo jest wybitnie po stronie kobiet..
@Parmenides69: Prosta sprawa, jestes z INNEGO kraju. Zawsze bedziesz miec bardzo duzo tematow z osobami z innego kraju. Nie jest wazne czy to Ukrainka, Amerykanka czy Tajka. Np. dla Hiszpanow, Hiszpanki tez sa nudne, pospolite, wiedza czego moga sie spodziewac, podobnie jest w innych krajach.
Na wykopie, wsrod przegrywow i nie tylko, wychwalane sa Ukrainki. Tak naprawde nie roznia sie one od Polek czy innych dziewczyn dawnego z bloku wschodniego.
Tinder
@vhxw: Ogólnie, że te zarzuty, które tutaj się stawia Polkom> że są roszczeniowe, że wolą wyższych od siebie,że lecą na Chadów, że wymagają od faceta, itp., równie dobrze się odnoszą do Hiszpanek. Powiedziałabym, że nawet do nich bardziej, tutaj się bardziej rozprzestrzeniły poglądy lewicowe i większość kobiet uważa się za "kobiety wyzwolone" i większość to zatwardziałe feministki..
Jeśli uważasz, że w Polsce nie uczy się czasunku do mężczyzn i że Polki są jakieś wyjątkowo złe względem mężczyzn na tle innych narodowości to polecam odwiedzić kraje typu Hiszpania. Tu już samo prawo jest wybitnie po stronie kobiet..


@hiszpank: W Polsce prawo jest głównie po stronie kobiet ale to już norma i nikt z tym nic nie robi. W Polsce nie ma tylu feministek jak na zachodzie ale większość (ja