Wpis z mikrobloga

Powoli mam dość tych niemiec,koronawirusa i najlepiej to bym do polski wrócił ,do normalności.

Moja rożowa od jakiegoś roku odczuwa ból dloni wiec dzisiaj poszla sobie do lekarza na badania i konsultacje. Okazało się,ze to zespół cisnienia nadgarstka czy jak to tam zwał i trzeba operować. Dostala termin za 3 tygodnie! Jprdl. Przez tego #koronawirus to sie wszystko sypie! Tyle czekać na operację! Dzisiaj też byla umowiona w gabinecie na konkretną godzinę a musiała 20min czekać :(
Widzieliscie gdzieś zeby panstwowa sluzba zdrowia dzialala tak nieudolnie jak w Niemczech?

#niemcy #sluzbazdrowia #polska
f.....k - Powoli mam dość tych niemiec,koronawirusa i najlepiej to bym do polski wróc...

źródło: comment_16032041279r2COhtsjm25wXerVY24AF.jpg

Pobierz
  • 34
@fajnypierozek: To jest nienormalne wręcz, przecież gdyby miała termin za dwa lata, jak w cywilizowanym kraju, to może by samo przeszło i nie trzeba by było operować. Chcesz się tylko zapytać a oni od razu chcą operować, #!$%@? kraj.

Kiedyś wyskoczył mi jakiś guzek na stopie, zanim dostałem się do ortopedy to sam zniknął, i to jest dobre podejście. A tak to ból, cierpienie, L4, po co to komu.