Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam do wydania rare candy, jakie legendy warto akurlanie maksowac? Mam już mewtwo i raikou na maksa, szukam jakiejś innej legendy do polepszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i czy regi legendy są rozumiem do #!$%@?? Nie są raczej grywalne?
#pokemongo
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DPary: regirock jest dobry? :o suiciuna mam prawie setkę, myślałem że jest najgorszym psem legendą XD @Barti1403: tornadus już był w radiach? Wróciłem po ponad rocznej przerwie XD @dawid3012: o kyorge słyszałem, ale mam tylko jednego i to średniego XD Darkai będzie chyba na halloween więc oszczędzam już remot pasy XD
Tak jak kolega wyżej pisał : Rayquaza, Darkrai, Giratinke bym tak do 2500 CP podbił bo dobra ma ultra ligę jest, kyogre siekiera wodny pokemon, Groudon jeżeli chcesz mieć czołg ziemny a np Rhyperiorów nie masz na stanie i dodałbym jeszcze Mewtwo do tego zestawienia
@lujlander: mewtwo zrobiony, rypherior też na stanie. Zrobiłbym Kyorga ale mam jednego z 10pkt ataku. Darkai będzie raidowany niedługo. Kusi mnie ten Suiciune bo mam całkiem dobrego 97 IV. Giratina spoko, pomyśle też xD
@dawid3012: no to zczarnolistowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak to zrobiłem sobie Giratine Origin na 2490, move set duchowy i bede kosił w pvp, teraz zbieranko na tego mrocznego legendarnego popaprańca xD wgl szukałem info i się zdziwiłem, że jedynym rozsądnym atackerem fairy typu jest Gardevoir :o