Wpis z mikrobloga

  • 1768
Wysłałem wczoraj pismo do UOKiK, w którym pytam urząd między innymi o to, czy reklamowanie dysku sieciowego NAS jako urządzenia posiadającego własne brzmienie (w kontekście audio oczywiście) nie narusza zbiorowych interesów konsumentów, a w szczególności czy spełnia wymóg udzielenia rzetelnej, prawdziwej i pełnej informacji na temat produktu. Analogicznie spytałem o switche sieciowe i przewody cyfrowe, załączając przy tym bogatą dokumentację przekazów reklamowych tych urządzeń.
Niestety analogowo, bo tylko tak UOKiK przyjmuje takie zapytania. Jak tylko pojawi się odpowiedź, dam znać.
#tonskladowy
Pobierz Roszp - Wysłałem wczoraj pismo do UOKiK, w którym pytam urząd między innymi o to, czy...
źródło: comment_1603344777xzZCh4x9T6vCxsY1Hy0tgm.jpg
  • 69
@Polinik Wchodzimy razem w ten biznes Mireczku. Pompy powietrza z filtrami prostującymi atomy. Znajdziemy jakiegoś doktora honoris causa który nam to klepnie.
@Roszp: ja sie zastanawiam tylko nad jednym: jest sobie taki audiofil i ma w domu sprzęt za miliony monet na którym rzekomo słyszy pierdnięcie komara w sali koncertowej. A rano jak wsiada do swojego passata to slucha radia czy nie? Przecież to by była ujma na honorze słuchać tak muzyki, a i pewnie krwawienie z uszu gwarantowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety analogowo, bo tylko tak UOKiK przyjmuje takie zapytania. Jak tylko pojawi się odpowiedź, dam znać.

@Roszp: Witamy w p0lsce kurna... Potem chcesz coś zgłosić, to wychodzi, że nie możesz ot tak sobie napisać maila na skrzynkę czy nawet przez profil zaufany/biznes.gov.pl/cokolwiek, to jeszcze musisz napisać list xD
@Polinik: Może pora rozpocząć sprzedaż specjalnej mieszanki do wypełniania pomieszczeń odsłuchowych: 78% azotu, 21% tlenu, 1% domieszki innych gazów, w tym gazów szlachetnych. Oczywiście cena za taką usługę powinna być wysoka, bo to segment premium audio ( ͡° ͜ʖ ͡°)