Wpis z mikrobloga

dzień dobry wstałem i żarówkę wymieniłem, (smaży mięso, odgrzewa makaron), sztućce łyżki nowe, (myje talerz), herbata o malinowa, lepsze światło lepiej widać, ciekawe czy przelew był, wybiera się jedna osoba odwiedzić mnie muszę kupić komplet prześcieradła to się okaże, trochę pieprzu 2 plasterki czosnku dałem, cały piec ciepły trzeba pozmywać, będę chciał lajta robić bo dawno nie robiłem, okaże się czy przyjedzie moja kochana, czemu nikt z terapii do mnie nie dzwoni kiedy mam przyjść, brama dobrze wygląda dom też, sam mieszkam tyle czasu Krzysiek nie odzywa się, major wodę kupił bułki nie bułki jemu taka osoba jest najważniejsza, pieniędzy brakuje muszę lajta zrobić, (pozdrawia Rozpruwacza), muszę doładować bo nie będę mógł pisać smsów do Aśki, przekroczyłem 800 smsów do ciebie dużo piszemy pokochała nie pokochała, nie od razu zbudowali most, Asia powiedziała więcej jedz żebyś miał siły mnie masować, dużo nie liczę na początek, (pokazuje kondom) tyle czasu noszę zabezpieczenie, byliśmy w hotelu nie próbowałem ciebie poderwać żeby pójść do łóżka, czy warty jestem sama odpowiedziałaś, jestem osobą popularną, dobrego dnia zastanów się czy chcesz przyjechać
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - dzień dobry wstałem i żarówkę wymieniłem, (smaży mięso, odgrzewa makaron), ...

źródło: comment_1603345887QVzfg8DrT4BJlFs85H5K1L.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
A teraz trochę s-f.
Majora z knurem odwiedziła psychofanka. Po jakimś czasie majora zaswędziało Żądło Boże i zaczął odstawiać taniec godowy na sztywnych nogach. Wtórował mu chrząkaniem, bekaniem i prychaniem z dwóch stron knur. Atmosfera zrobiła się podniosła, ruję czuć było w powietrzu. W końcu dziewczyna uległa wszechobecnej chuci i zgodziła się na testowanie, jednak pod warunkiem użycia kandonów i erosów.
- Nie chcę mieć dzieci, argumentowała. I doszło do czego miało
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: no ja tak troszku śledzę Szkolną, i nie śledzę.
jakoś przestałem, jak major pojechał w jasyr do Krakowa.
mógłby mi ktoś tylko nakreślić, w jednym bądź dwóch zdaniach, co i jak się stało, że knur pojechał do szpitala?
to wylew, udar? tak?
jak to wyglądało technicznie? gdzie wtedy był major? jakaś relacja z tego jest?
#kononowicz #kononowicztldr
  • Odpowiedz