Wpis z mikrobloga

@laaalaaa: niby heheszki ale ostatnio byłem w Austrii i dopiero po 15 minutach spaceru po centrum miasta usłyszałem niemiecki xD te mniejszości nie są tam oczywiście większością ale na pewno są najgłośniejsi i da sie to odczuć bardzo wyraźnie
@co_to_za_zycie: a mi się wydaje, że w Polsce, to Niemcy są najgłośniejsi (przynajmniej w komunikacji miejskiej). plus duża część "nie Niemców" gada w Niemczech po niemiecku. może w Austrii jest inaczej.

@Darknes17: tak bez żadnych podstaw? bez nawet znajomości angielskiego? imo głupota i samolubstwo
@Darknes17: dostęp do internetu ma każdy. nieważne w jakim wieku jesteś, bez dużego nakładu finansowego, możesz nauczyc się języka na naprawdę dobrym poziomie "samemu". wystarcza tylko chęci i czas (i proszę nie piszcie mi, że rodzina, obowiązki i tak dalej, bo to 1h dziennie, praktycznie każdy może poświęcić).
@n1c3: Ale co mi piszesz? Ja nie mam problemów z komunikacja w pracy a jak nie znam jakiegoś słowa to jeszcze angielski pozostaje. Pisze o starych ludziach którzy zostali delegowani a pracują na codzień w Polsce.