Wpis z mikrobloga

@astri: no dobra, wymyślił sposób na łatwy hajs zgodnie z prawem. Co w tym takiego? Wy byście nie skorzystali? Tutaj raczej bym się przyczepił do ustawodawcy, który to wspaniale pomaga z naszych pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głupi byłby, gdyby właśnie nie skorzystał. Spadek był? Był.
  • Odpowiedz
@leesiuu: ale ja się nie czepiam, że brał bo też bym brał tylko jakoś na filmach się tym nie chwalił, nie podpowiadał innym przedsiębiorcom, że jest taka forma wsparcia
  • Odpowiedz
@astri: z naszymi urzędami to lepiej się nie wychylać, bo wiesz jak to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat tu się nie dziwię w żadnym stopniu, że zebrał i siedzi cicho.
  • Odpowiedz
@leesiuu: ja chciałem wziąć 5000 zł z PUP bezzwrotnej pożyczki właśnie z powodu covid ale miałem firmę zawieszoną od 1 stycznia z powodu choroby a tu wystarczyło tylko aby po otrzymaniu tych 5000 zł firma jeszcze była aktywna przez 3 miechy, i firma musiała być aktywna przed 1 lutego 2020 - łatwy hajs do wzięcia
  • Odpowiedz
co ja #!$%@?łem? bo nie rozumiem Cię zielonko


@Kofels: zielonka w #!$%@? wściekła XD Napiszesz o nim źle - jesteś #!$%@?, napiszesz dobrze - jesteś #!$%@?

  • Odpowiedz
  • 0
@chris_mack ale ty jesteś #!$%@?, a gdzie ten filmik miał być krytyką? Wielu mu pisało by nie #!$%@? bo ma zerowe doświadczenie, ale on już umie jeździć na quadzie i #!$%@?. Interpretujesz sobie błędne wszystko, dopisujesz potem tezy pod to i obwieszczasz innym, że są #!$%@?
  • Odpowiedz