Wpis z mikrobloga

@ITgeek ... skoro nie odróżniasz zdjęcia które ładnie wygląda dla oka od rzeczywistości to o czym mam z tobą dyskutować... zrób to samo zdjęcie w normalnych warunkach w normalny sposób... najlepiej za dnia... poza tym pięknie Katowice to nie tylko 3 miejsca na krzyż i 4 budynki... Katowice są brzydkie i zaniedbane...a to że wyglądają lepiej niż jakaś wioska to nie czyni tego miasta pięknym samym w sobie...
@nudziarz123: O jezu wszystko wiesz, wszędzie byłeś i jesteś specjalista od urbanistyki, architektury i ładu przestrzennego.

Ale pozwól mieć własne zdanie i twierdzić, że Katowice są ładne, tak samo jak Bytom czy Chorzów.
@ITgeek ...jeżeli ty po takim zdjęciu oceniasz że Katowice są ładne jeszcze porównujesz do Bytomia i Chorzowa no to ręce opadają...
...jedyne na co mogę się zgodzić to to że takiego rodzaju zdjęcia są ładne dla oka... ale nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością...
@nudziarz123: Nie po zdjęciu, ale po tym że pracuję w centrum, mieszkam w południowej dzielnicy do tego mam też mieszkanie w Chorzowie i znam to miasto jak i inne z GOP na tyle żeby się wypowiadać. Ja patrzę przez pryzmat architektury, urbanistyki i wielu innych czynników które charakteryzują miasta. Wymienione miasta są piękne tylko że niestety zaniedbane. Musisz popatrzeć szerzej, przejść się na parę wykładów do Archibaru, poczytać co mają do
@ITgeek ... no tak czyli miasto może być brzydkie byle byłaby architektura...czyli zwykły mieszkaniec takie miasto uważa za brzydkie mimo wszystko... ale poeci planiści urbaniści będą się nad tym spuszczać...
... szkoda szczempić ryja...
@ITgeek ...nie bede robil za adwokata...chyba ze masz wladze by cos zmienic...jak nie to...:)
mam bardzo krytyczne spojrzenie bo tak sie powinno robic...wytykac bledy i marudzic troche nawet na wyrost czasami...bo inaczej ludzie olewaja poprawe zycia...
a jak ci brak przykładów... to policz sobie w centrum miasta graffiti... obejrzyj sobie chodnik po którym chodzisz.. elewacje nawet na głównych kilku ulicach... brudne witryny sklepów które nie działają...itd
ładne zdjęcia z drona nie świadczą