Wpis z mikrobloga

@taktoto pochodze z malej miejscowosci do domu mialem z 300 m i jakos nie czekalem w swietlicy az mnie mama odbierze..teraz dzieciaki beda sie kisic jeszcze dodatkowo w swietlicach...nie no geniusze w tym rzadzie
@VneoV Teraz byś czekał. Będą siedziały w świetlicy do 15 a potem wrócą same do domu lub ktoś je odbierze. Szkoła będzie pusta wiec nie będzie problemu

Ludziom firmy zamykają a ty sie dzieciakami przejmujesz
@taktoto i w.g ciebie to ma pomoc w hamowaniu pandemi? Bo ja tutaj nie widze sensu w ogole. Rozumiem ze to ma na celu by dzieciaki na nauczaniu zdalnym w godzinacj nauki siedzialy w domu i skupialy sie na nauce. Dla mnie to kolejnu bzdurny pisany na kolanie przepis...
@taktoto chodzi mi glownie p to ze ten rzad nie wie co robi..ze sa to malo przemyslane decyzje, pelne paradoksow. I zgadzam sie z toba ze ludzie straca prace znowu, ludzia beda zmuszeni zamknac swoj biznes ale to wszystko wynika z tego ze Ci z rzadu kompletnie nie przygotowali sie do 2 fali. Taki plan powinien byc juz w czerwcu ulozony co bedzie jak bedzie druga fala a wyglada jak by robili