Wpis z mikrobloga

zawsze mnie irytuje jak zachód pokazuje polske jak jakąś białą utopie, ci ludzie nie mają pojęcia jaka tu jest bieda i korupcja, jakie wały sie tu robi codziennie żeby okraść obywatela, ci prawicowcy z zachodu by spierdzielali do swojego "lewackiego piekła" po trzech dniach życia w polsce powiatowej, i prawdopodobnie uważają polaków za podludzi w porównaniu do szwedów, czy niemców.
no ale nie ma murzynów na tym jednym zdjeciu metra wiec based tradcath poland ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #bekazkatoli
sruk - zawsze mnie irytuje jak zachód pokazuje polske jak jakąś białą utopie, ci ludz...

źródło: twitter_polskie_metro_alt_right_report

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 17
@bastianbastiante: tak, polska jest komicznie biedna w porównaniu nawet do innych państw europy wschodniej, a korupcja jest ogromna; sprawa majtczaka, obajtek wynajmujący detektywów, pegazusy i wiele więcej
  • Odpowiedz
  • 1570
@sruk Bieda? Polska jest bogatsza od Portugalii i niewiele brakuje jej do Włoch czy Hiszpanii. Korupcja? Jest mniej więcej taka sama jak w Hiszpanii. Czy kraj o zbliżonym poziomie życia do Hiszpanii jest takim piekłem do życia?
  • Odpowiedz
@sruk patrz wyżej PKB per capita to nie jest najbardziej miarodajny wskaźnik zamożności. Irlandia ma poza Luksemburgiem najwyższe PKB per capita w UE, dzięki temu, że światowe korporacje mają tam siedziby swoich europejskich oddziałów, ale czy przez to są Irlandczycy są dużo bogatsi od Brytyjczyków, Niemców, Holendrów?
  • Odpowiedz
@rrobot: tak, bylem w praktycznie wszystkich krajach europy, i uwazam ze PL generalnie wypada na tle reszty calkiem w porzadku. A jak ktos mi powie ze w Hiszpanii albo Wloszech sie mlodym zyje lepiej niz u nas to od razu wiadomo ze gowno wie o sytuacji w tych krajach. Tam jest potezny poziom nepotyzmu i zacofania, a bez turystyki by dawno zdechli z glodu.
  • Odpowiedz