Wpis z mikrobloga

Moi rodzice właśnie dostali wynik pozytywny na #koronawirus i co? I nic. Mama 59 lat ojciec 61. Mama bez smaku ojciec zupełnie nic. Daje to już 9 osób które znam osobiście z covidem i którym nic się nie dzieje. Ale lepiej zamknąć wszystko w #!$%@? bo strach.
  • 65
  • Odpowiedz
@Konczobar: masz błąd postrzegania, niemniej jednak gdyby naród chociaż trochę był rozsądniejszy to jakiekolwiek zamykania nie miałyby totalnie sensu. Teraz wciąż uważam że jest to błędna decyzja, ale najłatwiejsza dla rządzących.
  • Odpowiedz
@Konczobar: ja znam 3 osoby w kowidem, w tym jedna już zmarła, a dwie przechodzą bardzo ciężko, na granicy hospitalizacji. Czy Twoje "badania" są w takim razie wiarygodne i mamy wszystko otworzyć #!$%@??
  • Odpowiedz
@Mindsphere: a Ty nie rozumiesz co się #!$%@?, jak wprowadzimy kolejny kompletny lockdown? Tym bardziej, że musiałby trwać do właściwie kwietnia włącznie, żeby przejść okres chorobowy? Jestesmy biednym krajem a lockdownami ubijającymi gospodarkę tego za cholery nie zmienimy.

@drapieszny_jak_lef: @XDwGlowie: a ja za to znam siedem osób z covidem, 80+ przezył, 2x90+ nie przezyli, ja z dziewczyną praktycznie bez objawów, nawet gorączki czy utraty smaku/węchu nie było. Sąsiadka 60+
  • Odpowiedz
@drapieszny_jak_lef: no to przecież masz statystyki z umieralnością, kto jest w grupie ryzyka itd. a także sprawdź jaki wpływ lockdown może mieć na gospodarkę, zarobki, firmy, zatrudnienie. Na przykład z dnia na dzień rząd własnie #!$%@?ł wszystkich na zleceniach pracujących w gastronomii. Fajnie? Za co Ci ludzie, często młodzi bez większych oszczędnosci, mają teraz opłacić mieszkania czy kupić sobie żarcie? Przy poprzednim lockdownie wszyscy co byli w takiej sytuacji bezoszczędnościowej co
  • Odpowiedz
@Konczobar: Ja znam dwie osoby które na to dZiadostwo zmarły. Wiec jak taki chojrak jesteś to jedz do szpitala, na pewno pomoc wolontariusza przy wynoszeniu ciał będzie potrzebna
  • Odpowiedz
@cienki137: Ziomek, napisałem do OPa, że takie myślenie to se może w przedszkolu przedstawiać, a za chwilę #!$%@?łeś się ty, wtórując mu, na koniec piszesz coś do czego się zupełnie nie odnosiłem. Idź agitować sobie do klas I-III, ci jeszcze chodzą, może oni posłuchają co masz do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@Konczobar: pod #kwarantannawhamaku pisałam o swoich objawach. Do tej pory mam problemy z oddychaniem i nie mogę wrócić do sportu. Na ponad 50 osób z mojej rodziny 50% osób nie miało objawów (m.in. wszystkie dzieci), 3 osoby były w szpitalu, 20% wszystkich pozytywnych zniosło to 'źle' -> najgorsza grupa w życiu.
Poszłabym do pumunologa, ale wszyscy dobrzy na Śląsku i w Warszawie mają terminy na styczeń. Uwaga: prywatnie.
  • Odpowiedz
@Mindsphere: Fajnie. Sprawdź może ile dziennie ludzi umierało na raka to pewnie ze strachu narobisz w gacie. Bo te 170 zgonó w ~40mil kraju to tyle XDDDDDD więcej na drogach w weekend umiera pewnie a nikt nie pomyśli aby samochodów zakazać
  • Odpowiedz