Wpis z mikrobloga

@extra_virgin: Mam tak samo, w następnych wyborach specjalnie będę głosował na lewo żeby #!$%@?ć starych #!$%@?ów, miarka z lekka przebrała, staję się liberałem z krwi i kości. Konfederacja? Wolność haa, gówno nie wolność, prawdziwy liberał myśli zarówno o wolności ludzi jak i gospodarki, a nie tylko o gospodarce. Szkoda strzępić ryja, człowiek uczy się na błędach, te prawicowe gówno to był wielki błąd, trzeba szukać czegoś pomiędzy z większym skokiem na
@extra_virgin: Tylko że lewicowi politycy czasami przedobrzają i zabierają ci prawa kosztem innych osób.
Np. prawo do swobodnego wypowiadania się na temat innych osób.
Albo prawo własności.
Albo do decydowania o własnym losie (przymusowa eutanazja) i podobne.
@extra_virgin: ale w sprawie zwierzątek futerkowych, nowych lub wyższych podatków to już spoko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybacz, ale pis wziął najgorsze cechy lewicy i najgorsze prawicy i stworzył z tego frankensteina, który jest po kompletnie przeciwnej stronie względem moich poglądów.

I jak widzę, sprawy gospodarcze nie mają większego znaczenia, bo to światopoglądowe najbardziej grzeją i interesują przeciętnego Polaka. A szkoda...
@extra_virgin: Ja z 10 lat temu byłem prawakiem, 5 lat temu centrystą, zaś obecnie głosuję na najbardziej lewicowych kandydatów i partie xD Rok temu na razemków, w tym roku najpierw na Biedronia, potem oczywiście na Czaskoskiego.

Średnio mi się podobają ich pomysły gospodarcze ale szczerze powiedziawszy - to wcale nie będą nas golić bardziej niż goli nas ten #!$%@?ły PiS. Paru turbo bogatym prezesom i resortowym dzieciom ubędzie w sakiewce bo
@Antorus: Wg kalkulatora Razem już osoby zarabiające szalone 3.5k na ręke płaciłyby więcej w podatkach. Im marzy się społeczna inżynieria, aby stworzyć bezklasowe społeczeństwo i chcą wszystkich w dół równać. Popieram niektóre ich postulaty, ale gospodarczo to tragedia.
@Mirek007: Nie jest idealnie, bo faktycznie od mniej więcej 3500 na rękę płaci się większy podatek niż obecnie. Tyle że do mniej więcej 15 000 na rękę różnice są dość kosmetyczne. Poważna różnica jest przy 2 najwyższych progach podatkowych.

No ale co lepsze? KO też będzie podnosiło podatki. Za 2 miesiące będziemy świętować 10. rocznicę tymczasowego zwiększenia podatku VAT. O PiS to nawet nie wspominam. Jedyna partia która by te podatki
@extra_virgin: Ja mam podobnie, na początku w #!$%@? żałowałem, że w wyborach parlamentarnych zagłosowałem na lewicę, a w pierwszej turze na Trzaskowskiego, ale teraz będę to tylko powielał, już #!$%@? w tych pedałów, niech kompletnie rozłączą Kosciół od państwa