Wpis z mikrobloga

Jak to jest z wizytą u fryzjera. Powinno się siedzieć w maseczce normalnie czy nie ma obowiązku.
Dzisiaj siedziałem na fotelu w maseczce normalnie, mówię jak ma przyjść jakaś kontrola i mają kręcić o to dym to nie będę człowiekowi robił problemu, bo fryzjer też w przyłbicy i rękawiczkach. Tymczasem inni klienci #!$%@?.
Przecież to absurd, że po dworze #!$%@? w maskach, a w miejscu gdzie macie bezpośredni w zamkniętej przestrzeni maseczka out. W ogóle jak przyjdzie taka kontrola to grozi coś za to fryzjerowi czy obywatelowi xD?

#koronawirus
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonsztibijski: ja byłem w centrum handlowym w sieciowce podczas poprzednich obostrzeń, 8 fryzjerów wszyscy bez masek i rękawiczek, sprzęt nie dezynfekowany, fryzjerka taka niska ze dyszała mi na kark. Nawet myślałem czy ich gdzieś nie zgłosić bo wyglądało to strasznie.
@BaRi: Ja w poprzednie obostrzenia kupiłem sobie sam maszynkę bo myślałem, że to jest proste. Pierwszy raz w życiu byłem łysy. Później byłem u fryzjera ze dwa razy ( tak chodziłem jak lump) to raz poprosili o założenie maseczki JEŚLI POSIADAM, a drugi raz mieli w dupie.
Taki burdel panuje, że tak naprawdę nikt nie wie o co chodzi. W necie jak wyszukujesz to jest 100 różnych wersji xD
@wonsztibijski: Niby nic bo to i tak o psu dupe rozbić a niby sanepid #!$%@? nawet 30k kary (chyba to maks... nie pamiętam). Ale ogólnie - #!$%@?ć ile wlezie. Chyba, że jesteś z drugiej strony to mieć #!$%@? i chronić siebie. Albo #!$%@? całkiem. Jak uważasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam od wielu lat z długimi chodzę, nie przytnę się przez 2 lata nie zrobi mi