Wpis z mikrobloga

Pytanie do lewaków. Czy koronawirus po wydaniu orzeczenia TK przestał być groźny? Przecież neuropki piętnują każdego, kto w jakimś stopniu podważa zasadność stosowania środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa, natomiast sami wychodzą na ulice w okresie, gdy mamy rekordy zarażeń. Czasami nie jestem w stanie zrozumieć waszej logiki.
#bekazlewactwa #neuropa #protest
  • 21
  • Odpowiedz
  • 35
A to tylko lewacy protestują? Ja #!$%@? jaki wy macie prymitywny, prosty świat. To już moj pies widzi w większej liczbie kolorów...
  • Odpowiedz
@ShooleR: TVP tak kreuje protestujących nazywając ich „lewicowymi środowiskami” lub „skrajnie lewicowymi” a kto wchłania te narracje pisze właśnie takie posty ;) No cóż
  • Odpowiedz
to


@timek1119: nie wiem skąd takie dziwne założenia wziąłeś. Normalnie ludzie, czy to lewacy, czy prawacy nosza maski, a wrzucanie tekstu, że po co 'znienawidzona przeze mnie grupa' się zbiera, bo jest zakaz - jest mega głupiutkie :D
  • Odpowiedz
@timek1119: - Ej przecież mówiłeś, że źle się czujesz i nie wychodzisz z domu, a jak zgubił Ci się syn to od razu poszedłeś go szukać. TO CO, JUŻ SIĘ ŹLE NIE CZUJESZ?

Osoby o prawicowych poglądach mają zazwyczaj mniej rozwiniętą korę przedczołową odpowiedzialną za radzenie sobie z konfliktami. Stąd prawaki widzą świat w dużo bardziej czarno białych barwach. Ciężko im się radzi w sytuacjach konfliktowych, jak np. gdy w konflikt
  • Odpowiedz
@timek1119: To jest śmieszne jak rząd odbiera podstawowe prawa człowieka obywatelom, a ci nie protestują bo pandemia xd Nie bagatelizuję pandemii, ale są wartości nadrzędne, o które walczy się w każdych warunkach i trzeba coś poświęcić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@timek1119: glosami takich ludzi jak Ty jest w tym kraju tak, jak jest. Swiat nie jest tylko czarny lub bialy, lewacki albo prawacki, kazda skrajnosc jest zla i im wiecej ludzi sie tego nauczy, tym lepiej.
  • Odpowiedz