Wpis z mikrobloga

@Czachaaa: To wy nie wiedzieliście, że Kukiz po prostu leci w cugu? To alkoholik, nie udziela się bo większość czasu chodzi #!$%@? i boi się wychylać czy robić cokolwiek żeby nie zrobić z siebie debila. Prosta sprawa, nie ma innego powodu dla którego by tak kompletnie wyhamował z działalnością gdy tak naprawdę na chwilę obecną wystarczyłoby jakby od czasu do czasu przed kamerą rzucił "#!$%@?ć pis". Dlatego przyłazi tam wcisnąć przycisk
  • Odpowiedz
@Crisu: Niestety w tym przypadku mam tylko oczy i doświadczenie.
W sumie tak teraz myślę, że w grę może wchodzić druga przyczyna, ktoś może go siłą trzymać zamkniętego w szafie.
  • Odpowiedz
Dlatego przyłazi tam wcisnąć przycisk zanim nim zacznie telepać i tyle.


@Elaviart: Dzięki zdalnym obradom nie musi przychodzić, może zagłosować nie wychodząc z domu i nie trzeźwiejąc.
  • Odpowiedz
Jak kamień w wodę. Wstyd mi, że na niego zagłosowałem.


@ice_breaker: Powinno Ci być. Nie głosuje się na kogoś, kto najpierw mówi, że nigdy nie zostanie politykiem, bo się do tego nie nadaje, a potem nim zostaje. Mało mamy w sejmie przygłupich oszustów, żeby prowadzić nabór na kolejnych? Jeśli ktoś zaliczył pierwsze kłamstwa przed rozpoczęciem kariery, to jak ona miała się potoczyć?
  • Odpowiedz
@Czachaaa: pamiętam jak byłem na studiach to pojawienie się Kukiza w polityce było dla niektórych porównywalne z objawieniem się mesjasza, który zbawi ten kraj, szczególnie takie przekonanie istniało wśród kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz