Wpis z mikrobloga

@IcouldBeAnyone: o działanie. No i co? Faceci też organizują protesty w różnych sprawach, też walczą.

Poza tym Twoje stwierdzenie jest dla mnie na równi z tym, że kobiety nie nadają się na inżynierów, bo to mężczyźni tworzą wynalazki. XD Seksizm, to seksizm, wrzucanie do jednego wora, że względu na płeć.

Ukraińskie kobiety to cioty, na majdanie walczyli głównie ukraińscy mężczyźni. XD jak to dla Ciebie brzmi?
  • Odpowiedz
@IcouldBeAnyone: Łatwiej jest mieć "jaja" będąc kobietą. Jakoś w wysypie tych filmików z zatrzymaniami podczas protestów ponad 90% to mężczyźni nie kobiety. Kobiety mają immunitet za macicę, a i tak robią gorsze akcje.
  • Odpowiedz
@defkor: Tak moi starzy wiedzą, a w czym ostatnio pokazaliśmy jaja jako naród? Pewnie robiąc memy z Sasinem i dając się #!$%@?ć w dupę władzy. Na twoim miejscu zastanowił bym się czy twoi starzy wiedzą, że wychowali syna debila postującego codziennie na portalu ze śmiesznymi obrazkami parasol chroniący przed tęczą XD
  • Odpowiedz
  • 0
@azbestowy_zolnierzyk ty musialbys miec mozg,zeby zrozumiec, ze oni wygrali wybory, ludzie ich popierali i popieraja dalej. Teraz protestuja ci ktorzy ich nigdy nie popierali, dlatego pisze zebys nie uogolnial jako wszyscy Polacy. Jestes debilem czy cos rozumiesz?
  • Odpowiedz
@defkor: No wygrali i nie mam o to bólu dupy. Szkoda, że ludzie wyszli na ulice dopiero gdy Jarek aktywował kartę pułapkę na polactwo czyli aborcję. W cywilizowanym kraju jeżeli rząd #!$%@?ł by jawnie takie wały to ludzie, którzy go nie popierają od razu by wyszli na ulice. A w chlewie obsranym gównem jedyne co zrobili to memy o 70 milionach, potężni husarze. Ty za to jesteś tym słynnym polakiem robakiem
  • Odpowiedz
  • 0
@azbestowy_zolnierzyk kazdy sie z czegos smieje, ja sie smieje akurat z helikopterow bojowych i z tzw. osob z macicami. Poza tym moze kiedys zrozumiesz a jak chcesz szybciej to spytaj mamy o uroki demokracji, wszak zazarcie o nia walczyli bys mial lepiej XD
  • Odpowiedz
@defkor: A ja się śmieję z polaków robaków i prawackich szurów takich jak ty. Nie mam bólu dupy o demokrację pis wygrywa legalnie wybory i ma prawo robić to co robi a co do demokracji to o nią nie walczyli bo byli w PZPR a ojciec do tego był w zomo i pałował górników. #!$%@? się o moją rzekomą generalizację a sam generalizujesz i trywializujesz sprawę do helikopterów bojowych. Jesteś przygłupem
  • Odpowiedz