Wpis z mikrobloga

Dziś odebrane! W końcu mogę się pochwalić.
W tych ciężkich czasach jeszcze bardziej zachęcam do oddawania krwi, w tym momencie liczba krwiodawców spadła o ok 40%, a mimo paraliżu służby zdrowia ilość zamawianej przez szpitale krwi nie spadła. Brak studentów i przejście wielu zakładów pracy na pracę zdalną sprawiły spadek akcji wyjazdowej.
Efekt jest taki, że krwi brakuje teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej w historii kraju.
To taki mój mały apel, aby ruszyć do centrów krwiodawstwa i zrobić coś dla innych.
#krwiodawstwo #barylkakrwi #chwalesie
Pobierz skotfild - Dziś odebrane! W końcu mogę się pochwalić. 
W tych ciężkich czasach jeszc...
źródło: comment_1603556734mgEcHKRYKODUckLPrSRJCY.jpg
  • 10
@skotfild: gratulację. Ja dołaczyłem niedawno, właśnie przez tą sytuację wokoło, na razie tylko oddaje osocze pocovidowe, ale już wiem że będę oddawał regularnie.
@starypijany123: ale to nie znaczy, że nie oddawałem. Samo oddanie jest ważniejsze od wpisów internetowych.
@sekinoau: otrzymałem zaproszenie na uroczystą galę, która teoretycznie miała trwać godzinę. Niestety po wczorajszych restrykcjach i zakazie zgromadzeń powyżej 5 osób gali nie było, wchodziliśmy czwórkami do sali konferencyjnej i po krótkiej przemowie po 5 minutach wychodziliśmy. Trochę szkoda, że tak słabo to wyglądało, ale nie mogę mieć pretensji do pracowników służby zdrowia, że przestrzegają