Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kotouak: Nasi rodacy sami go wybrali co gorsza. Może gdyby ci, co nie głosują, ruszyli cztery litery, to inaczej by to wyglądało. I przede wszystkim gdyby każdy wybierał kandydata zgodnie z własnymi poglądami. Ale to chyba niestety niemożliwe, wielu ludziom nie zależy na tym, kto nimi rządzi, byle spełnić obowiązek obywatelski i "bynajmniej na bombelki dali", a potem się oburzają i krytykują. Hipokryzja.

Akurat w pierwszej, moim zdaniem ważniejszej turze była
@Kotouak: Jakiś tam mamy, nawet z twardzielem byliśmy u nich jakieś 3 razy przez ostatnie dwa miesiące. Wgl wiesz, poznali go dopiero po roku naszego związku...wydaje mi się, że zwyczajnie po ludzku zaczęli tęsknić. Ale uważają i ryzykują. Raz jak byliśmy, to dzwonił do ojca starszy zboru, to poprosili nas tylko, żebyśmy w trakcie rozmowy się nie odzywali.
@Sandrinia: mam niedaleko działkę i parę razy korciło mnie, żeby im nasiurać przez płot, jednak stwierdziłem, że aż takim dupkiem nie będę.
Swoją drogą mają rozmach skurczybyki...
Takie miasteczko w miasteczku. Jak byłem młodszy i lepiej mi wyobraźnia pracowała, to wyobrażałem sobie, że mają tam bunkry i silosy z rakietami wypełnionymi ulotkami o bozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)