Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw i #dolnyslask - polecicie jakieś ciekawe trasy spacerowe (np. leśne) na spacer z dzieckiem w wózku? Coś jak Torfowisko pod Zieleńcem, tylko bliżej Wrocławia (torfowisko 2h w jedną stronę). W necie wyskakują mi szlaki górskie, a ja chcę coś po płaskim.

Parki i lasy wrocławskie już przeszedłem wzdłuż i wszerz, a jutro chyba jeden z ostatnich ciepłych dni na taką wyprawę.
  • 12
@CatHater: Ruda Sułowska jest bardzo przyjemna i mniej nabita ludźmi od Milicza. Wąwóz Myśliborski jest spoko, duża część do zrobienia wózkiem. Za Wołowem byłem na stawach w jakiejś małej miejscowości ale nie pamiętam nazwy... Fajny las i sporo ptactwa do oglądania. A z bardzo bliska Wro to moim zdaniem las redzinski jest najlepszy.
@CatHater: jeszcze tak pomyślałem ze moze kolorowe jeziorka byłby do zrobienia wozkiem, ale nie przetestowałem tego wiec nie mam pewności. W sumie jak opcją jest torfowisko pod z to gory bystrzyckie sa spoko i to w sumie nie sa góry tylko spacer po lesie
@Odpad_Biologiczny: @diogene: Pod górkę może być problem z kolanami ;) (a w zasadzie to z górki). Ale i tak dziękuję.
Ruda Sułowska była grana w te wakacje, ale rozważamy okolice. Natomiast ten Wąwóz - świetna propozycja! Gdzieś mi kiedyś śmignęło, ale nie zapisałem. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.