Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum i dobrze, że jest ktoś kto się nie boi o tych gnidach pisać wprost. Politycy to dno moralne. Zawsze wycierali pysk policją. Jedni robią burdel w kraju i policja musi wychodzić na ulice, żeby #!$%@? tłum ich nie wyniósł, drudzy idą z manifestacją #!$%@?ć policjantów bo mandat poselski daje im w pewnym sensie bezkarność. Po paru latach jest zmiana i ci co wycierali pysk policją idą ją bić i wyzywać od
Polska policja.... to zlamasy takie same szumowiny jak ci z okresów komuny. Społeczeństwo ich traktuje jak ostatni kundli. Najgorsze dno, którym trzeba gardzić, i dobrze. Wstyd , ze w ogóle takie dno moralne podchodzi pod służby mundurowe, gdzie na mundurze jest doczepione godło polskie.
@DoloremIpsum poseł podnosząc łapę na policjanta powinien tracić mandat w trybie natychmiastowym i mieć postawiony zarzut. Taka osoba nie powinna nazywać się posłem. Bez względu na poglądy, bo ci antyaborcyjni parę lat wstecz też takie akcje #!$%@?. I tak- powinna. Może chociaż trochę im będzie wstyd, w co też wątpię, bo politycy to ludzie bez kręgosłupa moralnego.
Miejsce posła jest w sejmie- tam ma miejsce na walkę o swoje przekonania. Niestety opozycja
@DoloremIpsum zadaniem posła w takiej sytuacji jest zrobić zebranie klubu parlamentarnego i zrobić projekt ustawy. Ma jeszcze wiele innych środków, które dał mu mandat poselski. Po to został wybrany, za to dostaje hajs, o którym przeciętny Polak może pomarzyć. Nie za burdy na manifestacjach. Ale kto reprezentuje opozycję? Kto się wstawi za tymi, co się z wladzą nie zgadzają? Budka który z mównicy kłóci się z Morawieckim jak 5 letnie dzieci w
@pogromca_idiotow: Po pierwsze nie zgadzam się z Tobą bo po to poseł ma mandat poselski żeby mógł pełnić swoje obowiązki. I zauważ ile afer PiSu wynikło dzięki interwencjom poselskim.

Po drugie: podoba mi się, jak posłowie chodzą do zwykłych obywateli i uczestniczą w ich manifestacjach. Czy to jest Bosak który idzie na proste futerkowców czy Biedroń który idzie na strajk kobiet. Żadnego nie popieram, ale szanuję, że potrafią iść ze zwykłymi
@DoloremIpsum: https://tvn24.pl/polska/protesty-przeciw-decyzji-trybunalu-konstytucyjnego-lodz-poznan-trojmiasto-wroclaw-krakow-szczecin-suwalki-4730448 Na powyższym nagraniu widać jak bohaterski poseł podejmuje interwencje obywatelską i próbuje przywrócić wolność mundurowi który został założony przez faszystowskiego policjanta.
Jak za to policja nie może zatrzymać obywatela to nie wiem co trzeba zrobić żeby zostać zgarniętym.
@kfpwa: na tym właśnie nagraniu której jest na stronie TVN słychać tłum krzyczący "to jest poseł", coś co zostało wyciszone na nagraniu udostępnionym przez policję o tutaj: https://www.facebook.com/PolicjaPL/posts/3827247937296331. "To jest poseł" słychać też na innym nagraniu od Wiosny Biedronia: https://www.facebook.com/2246647628925721/posts/2737205463203266/. Dlaczego tylko na policyjnym nagranie pierwsza połowa jest wyciszona?
jak chcesz błysnąć to poznaj znaczenie słowa inteligencja zanim zaczniesz go używać.

wiedza =//= inteligencja


@yd6d7hhds: Inteligencja ma znaczący wpływ na interpretację wiedzy.

Natomiast stawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi świadczy o tym, że potencjalnie oczytany człowiek nie jest w stanie zapamiętać poprawnej formy zapisu i moim skromnym zdaniem nie należy do elity intelektualnej. Co począć? Zwróciłem uwagę i tyle moje.

Może ktoś mu to podrzuci i facet zapamięta. A może zwyzywa.
@mnichuk tłum to sobie może krzyczeć. Sam bym nie uwierzył, że jakiś furiat dymiący do policjantów to poseł. Zawsze te same śpiewki- to jest poseł, to jest ksiądz, to jest kobieta, tu są dzieci, on nic nie zrobił (mimo że pare sekund wcześniej ewidentnie zrobił), zostawcie go, nie kuj go, nie duś, nie wykręcaj rąk, zejdź z niego, gazem nie wolno, pałką nie wolno, pokaż legitymację służbową (to jest najśmieszniejsze xD), ja
@DoloremIpsum: jak znam życie to ten poseł nie zachowywał się godnie pełnionego urzędu. Znalazł sobie sposób, żeby zaistnieć, #!$%@?ć, atakować policjantów. Wydaje mi się, że na tych demonstracjach co drugi co przechodzi tych policjantów zwalnia.

Idea protestów jest super, wykonanie również, ale zawsze się podczepi trochę patologii i działaczy, którzy chcą zablysnac, zostać męczennikami