Wpis z mikrobloga

Zachęcam do wysyłania maila / ePUAP do II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Dzierżonowie w związku z agresywną i nienawistną postawą nauczyciela historii Pana Henryka Matuszczyka. Ja swój już wysłałem. Dobrze by było, żeby liceum zabrało głos, czy człowiek z taką postawą powinien uczyć innych.
Pan Henryk Matuszczyk był dyrektorem tego liceum w latach 1994 - 2002.

Jeżeli widzicie podobne postawy osób, szczególnie tych związanych ze szkołą, w przestrzeni publicznej to koniecznie informujcie. Czas na oczyszczenie.

Link do strony: https://2lodzierzoniow.pl/dyrektorzy/

#protest #polska #aborcja #neuropa #4konserwy
Antiax - Zachęcam do wysyłania maila / ePUAP do II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana...

źródło: comment_1603620292OxcA7bUMMhDqfDMkNVS7re.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Antiax: Dyrektor szkoły nie może zwolnić nauczyciela. Dyrektor może jedynie wszcząć postępowanie dyscyplinarne, które rozstrzygane jest przez jakąś tam lokalną radę czy komisję, składającą się z innych nauczycieli. Takie komisje regularnie ograniczają się do nagany w przypadkach przemocy a nawet molestowania, chronią swoich. Obawiam się, że zamordystyczne chrumkanie na Facebooku również ich nie wzruszy.
  • Odpowiedz
Dlatego warto 1. Nie używać mediów społecznościowych 2. Jak już używać to pod przynajmniej pseudonimem żeby sobie nie narobić problemów jak się znajdzie jakiś kapuś
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Antiax: pan Henryk dobrze gada. Antifiarzy i całe to tęczowe towarzystwo idące na przodzie marszów, które są przez nich firmowane powinno się lać pałami do upadłego. Żal tylko normalnych ludzi protestujących w słusznej sprawie i tego że będą kojarzeni z tymi szurami.
  • Odpowiedz
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, nie ważne gdzie pracuje ani na jakim stanowisku. Teraz widzę wykopki będą zgłaszać wszystkich, którzy mówią inaczej niż oni.
  • Odpowiedz
@Ogau: byłam, potwierdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Antiax: wołaj.
Zapamiętałam go jako genialnego gościa, uwielbia swój przedmiot. Niestety...dziwny też, i przez to coraz gorzej mu na starość
  • Odpowiedz
Wolność słowa nie oznacza że możesz wszystko mówić


@Tyraxor: No wlasnie wolnosc slowa to oznacza. Ze masz wolnosc w wyrazaniu sie jak chcesz. Jesli wygadujesz glupoty to nikt nie powinien cie sluchac , i tu sie konczy caly problem. Mnie nie boli ze ktos mowi ze lewica jest glupia lbo ze prawica jest glupia. W dupie mam to co ktos sobie tam gada, ma do tego prawo to sobie gada. Przeciez
  • Odpowiedz