Wpis z mikrobloga

Dziwie sie facetom, ktorzy chodza na te strajki dotyczace #aborcja i krzycza, ze to wybor kobiet. Miejcie cucki troche rigczu, bo to tak naprawde w pierwszej kolejnosci skazywanie na cierpienie dzieci, potem tych kobiet wraz z ich partnerami, bo w taki sposob robicie z facetow dawcow spermy, ktorzy przy kazdym lepszym problemie uciekna albo dawcwow spermy, ktorzy sa od placenia alimentow i bycia popychadlem w domu, w ktorym trzeba dac hajs na dzieci i zone.
#polityka
  • 8
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: przestaniesz się dziwic jak kobieta, która kochasz i z która jesteś będzie nosiła zdeformowany płód, a wy nie będziecie mieć żadnego wyboru jak patrzeć i uczestniczyć w cierpieniu podczas i po porodzie, bo nie będzie was stać na wycieczkę do Czech czy na Słowację
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: to jest inna para kaloszy i ja również jestem za prawna aborcja dla mężczyzn do jakiegoś określonego momentu w trakcie ciazy. Ale to nie zmienia faktu ze nazywanie protestujących mężczyzn cuckami to wyjątkowo nietrafione, bo wydaje mi się ze to co wprowadził pseudo TK uderza tez w interesy mężczyzn właśnie
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: wbrew pozorom i wbrew temu co się pisze na niektórych tagach na tym portalu, to większość związków w realnym świecie opiera się na miłości i partnerstwie i w ogromnej większości przypadków pomiatanie chłopem w domu albo traktowanie go jako dawcy spermy nie występuje. Ogranicz trochę wykop albo zacznij patrzeć krytycznie na wysrywy chłopców, którzy kobity widza tylko na zdjęciach
  • Odpowiedz