Wpis z mikrobloga

Ringfitowy wysryw ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
A dawno się nie chwaliłem swoimi przygodami z tą grą ( ) W tym tygodniu dość mało ćwiczyłem. Mniej więcej po 20min, a w piątek zabawę zakończyłem po zaledwie 8 minutach. Wszystko przez to że kolano dość odczuwalnie bolało, nie wiem czy je nadwyrężyłem w ring ficie czy jazda na rowerze z źle wyregulowanymi pedałami zatrzaskowymi zaczęła wychodzić, czy po prostu słaba forma to spowodowała, no ale w piątek 8 min ćwiczeń, a wczoraj zero () No ale dzisiaj korzystając z wolniejszego dnia i z faktu że kolano trochę mniej bolało, to pograłem "trochę" dłużej ( ) Uprzedzając pytania czy jestem normalny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś czuje że jutro będę zdychał, ale było warto xD
A co do samej gry, to muszę przyznać że mimo faktu że jest grą fitnessową, to daje naprawdę dużo frajdy pod względem growym. Co chwila jakieś nowe ćwiczenia, spora różnorodność minigierek, aspekt "rpg" również bardzo przyzwoicie wykonany, więc dla graczy to jest dodatkowa motywacja do ćwiczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) O aspektach ćwiczeń i porad już nie będę się wypowiadał, bo to już ostatnio wychwalałem xD Myślałem że po tygodniu podjarka odpadnie i pójdzie w kąt, ale muszę przyznać że na szczęście się myliłem i całkowicie nie żałuje zakupu. Idealny motywator do ćwiczeń. Ring Fitowi jako grze raczej bym nie wystawił oceny 10/10, ale jako sposób na poprawę swojego stylu życia, nawyków oraz przyjemnego spędzenia wolnego czasu zdecydowanie 11/10.

No i wpadam w vtuberskie bagno coraz bardziej, bo nawet podczas gry w ring fita oglądałem zapisane streamy Iny ()
#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #minatoaqua
Hajak - Ringfitowy wysryw ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
A dawno się nie chwaliłem swoimi przy...

źródło: comment_1603653505WPRs6gxpYGmQXgpcbZkPFL.jpg

Pobierz
  • 2
@BlackReven: Ćwiczeń jest w luj. Ćwiczeń używanych "do walki" jest jeśli dobrze pamiętam ponad 40, ale częściowo są poblokowane za levelami, drzewkiem umiejętności czy po prostu po mapie, więc na początku gry za wiele się ich nie posiada co ma swoje plusy i minusy. Do tego minigierki również zauważyłem że potrafią mieć swoje "unikalne" ćwiczenia, więc monotonii pod tym względem nie ma ¯\_(ツ)_/¯
Co do czasówki to jak pomyśle że 2