Wpis z mikrobloga

Wgłębiałem się ostatnio w kwestie patentowe i ogólnie historie Apple. Do dzisiaj samsung i inne podroby iphona płaca applowi za wykorzystywanie ich patentów. A tutaj hipotetyczne zdjęcie androida który jest bez rozwiązań Apple #apple #android i nie chodzi o to ze #!$%@? biede iPhone lepszy bo tak. Poczytajcie sobie androidów historie. Wasze telefony to kopia. KOPIA
justguylol - Wgłębiałem się ostatnio w kwestie patentowe i ogólnie historie Apple. Do...

źródło: comment_1603681355zutqHRnFXxUTjFAhOSYhE7.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Fajnie jak niektórzy tu zakłamują rzeczywistość albo negują niewątpliwie ogromny wpływ na Androida.


@bendarowski: ale co to #!$%@? jest za odkrycie? Że się ściąga lepsze pomysły? Gratuluję. Mam zrobić listę rzeczy które ajfon sobie #!$%@?ł od innych marek? xD przecież to jasne że jedni biorą od drugich i mają na siebie wpływ wzajemny. To teraz będziemy mówić że wszystkie hybrydy na drogach to tylko kopia Toyoty Prius?
  • Odpowiedz
@justkilling: Żeby zobaczyć klarowny wynik wojny patentowej najlepiej zobaczyć ilość odszkodowań i wygranych spraw. A co iPhone #!$%@?? Tylko nie mów co to twoim zdaniem #!$%@? tylko co #!$%@? w sądzie
  • Odpowiedz
@justguylol

@bsl: Czyli podjęli legalna współpracę. Gdyby je #!$%@? z magazynów samsunga nocą to by można było ich porównywać


Aha czyli Apple płaci za rozwiązania Samsungowi to legalna współpraca ale jak samsung aaplowi to kopia kopii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bendarowski ty chyba w życiu nie miałeś wczesnych modeli iphona, te telefony były tak #!$%@? że szok. Bateria trzymała co najwyżej do śniadania a ekran przestawał kontaktować od spoconych dłoni lub dużej wilgotności powietrza. Hitem dla mnie było to, że miały aparat a nie miały funkcji nakręcenia video, nawet MMS nie miały a to wszystko w iPhonie 3g lub 3gs już nie pamiętam jaki miałem. To domyślam się jakim szajsem był ten
  • Odpowiedz
@justguylol: pytanie czy np. "Przesun, żeby odblokować" to rzeczywiście wynalazek? Czy powinien byc na niego patent? A może to jednak tylko patentowanie wszystkiego co popadnie? Idąc dalej z rozważaniami: jak Apple wyglądałby bez ikonek, albo bez ekranu LCD?
  • Odpowiedz
@bendarowski: Dokładnie. Ale i tak Ci wjedzie argumentem z przesuwaniem ekranie przy odblokowywaniu. To są właśnie androidowcy. Powiesz coś sensownego to cie zwyzywała od fanbojow. Upewniam się w przekonaniu ze #android to największe skupisko bólu dupy i ludzi niezbyt skłonnych do refleksji czy dyskusji. Im łatwiej sprowokowac tym bardziej o nich świadczy
  • Odpowiedz
Apple wymyślo buty, sznurówki i podeszwy.


@justguylol: A gówno tam wymyślili. Smartfony to nie wymysł Apple'a. iPhone nie był pierwszym smartfonem z dotykowym wyświetlaczem bez klasycznej klawiatury.
Swoją drogą zawsze zastanawiało dlaczego Jobs jest zawsze tak hajpowany jako wielki wizjoner. Wizjonerem to on był ci najwyżej od marketingu, bo niczego oryginalnego nie wymyślił. To wszystko już było na rynku. On to jedynie ładnie opakowal i skutecznie sprzedał.
  • Odpowiedz