Wpis z mikrobloga

O to to, przyznaje racje dla Ciebie mireczku. Ja sie zastanawiam obecnie nad popieraniem koalicji PSL - Kukiz.


@sg553: Ja też :) Z tych większych partii to chyba najmniejsze zło. Nigdy jeszcze nie rządzili smodzielnie i z reguły są to ludzie zdroworozsądkowi. No chyba, że w przeciągu tych 3 lat wkroczy nowa formacja. Może Hołownia? Ale póki co nie znam programu jego ewentualnej partii. Marzy mi się powrót Gwiazdowskiego do polityki,
Szczerze powiedziawszy głosowałem na Konfederacje.

Na następnych wyborach głosuje maksymalnie w lewą stronę.


@BasTajpan: Ty to jesteś stabilny. Weź może lepiej po prostu w ogóle nie głosuj, skoro nie umiesz. ( ͡º ͜ʖ͡º)

gdyby nie Korwin, Braun i Bosak.


@Maly_Jasio: Ale wiesz, że liberalny pan doktór ekonomii opublikował swego czasu 100 ustaw Mentzena, w których był m.in. projekt całkowitego zakazu aborcji?
Czekam tylko, az cos jej zrobią i narodowcy zaczna atakować personalnie lpg w ich domach w ramach rewanzu , ale bedzie kwwwik glupich lewakow sami na siebie kreca bat.


@AkyszLewusie: i dlatego nie należało ruszać tego kompromisu...
dokładnie tak jak mówisz, myślę że referendum zakończyło by się wynikiem 95% przeciw zaostrzaniu prawa do aborcji. Wynik tego referendum należało by wpisać do konstytucji i tyle.


@shaelix92: ale wiesz, kto ułoży pytania do tego referendum? Kaja Godek...
Ale wiesz, że liberalny pan doktór ekonomii opublikował swego czasu 100 ustaw Mentzena, w których był m.in. projekt całkowitego zakazu aborcji?


@ZygmnuntIgthorn: tego nie wiedziałem. W takim razie cała Konfederację należałoby wyrzucić na śmietnik historii, wraz z wszystkimi przedstawicielami
wstyd tak pisać.


@siwy_miszcz: Ale chodzi Ci o tamto pierwsze określenie (które nie podlega dyskusji), czy także o muminka, którego potem przytoczyłeś w cudzysłowie?

Bo jak coś to to drugie określenie jest powszechnie używane przez ludzi zajmujących się osobami z zespołem downa.
Tu na przykład masz Warsztat Terapii Zajęciowej "Muminki" Fundacji Brata Alberta. https://www.facebook.com/wtzmuminki/

A tu masz wpis samej Kai Godek.
Pobierz ZygmnuntIgthorn - > wstyd tak pisać.

@siwy_miszcz: Ale chodzi Ci o tamto pierwsze ...
źródło: comment_1603718305yCGTiYAaMS9yVxdcI9iLjb.jpg