Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj z ciekawości na tym proteście i nie wiem co niektóre wykopki sobie usrały z tymi Julkami, skoro było tam od cholery dorosłych ludzi, rodzin i ogólnie osób #!$%@? obecną sytuacją. Wymyślacie już tak na siłę, żeby było się z czego hehe pośmiać? Od zawsze płaczecie, że zwolennicy PiS i kościoła to idioci, a jak ludzie wyszli na ulice protestować przeciwko nim to się zesraliście. XD
#protest
  • 30
@muse: też byłem w Pzn, bo akurat przejeżdżałem autem to poszedłem na 5min. Nie będę się kłócić bo byłem jak mówie 5 minut i jeszcze tylko w Pzn, ale #!$%@? 60% - 70% Julki i Oskarki 17 do 25 lat. Reszta 30 lat i potem najmniejsza grupa pow 40 lat i to co widziałem raczej jest tożsame z zdjęciami, które widziałem w necie
@muse:

no to chyba tak jak być powinno? osób po 40 roku życia to tak naprawdę już najmniej dotyczy, bo rzadko kto w takim wieku decyduje się na dziecko.

Ale najczęściej mają swoje dzieci które to prawo już bardzo wyraźnie będzie dotyczyć.
@muse: @Zimnok: nie tylko incele, to jest też linia propagandowa siana w mediach społecznościowych, żeby zmniejszyć rangę protestów. Najgłupsi zawsze się na to łapią, a kłamstwo powtórzone 100 razy szybko ich przekonuje, że to prawda.
Ostatnio cały mikroblog to jakaś katastrofa. Siedzą te lamusy przed kompem i swoje życiowe nieudacznictwo przelewają na innych w formie hejtu czy tworzenia fałszywego obrazu rzeczywistości... Potem klepią się po wirtualnych pleckach i jeden drugiego idiote napędza.