Wpis z mikrobloga

Co myślicie o malowaniach #rower-ow 2021? Ja siedzę głównie w Giancie i ten, który chciałem, akurat mi się spodobał (choć dopiero dziś znalazłem realne zdjęcie – dla mnie malowanie
à la "złoto-jesienny las").
Natomiast rozważałem też gravela, bo przełaj z dociętą sterówką nie jest najlepszą opcją na jakiś maraton, czy po prostu ciśnięcie jakimś Green Velo, no i taki burak w ogóle do mnie nie przemawia. Do tego wypuścili jakieś "cementy" i "pustynne szałwie". A tak ogólnie, to trochę na jedno kopyto. Sporo brokatu i ciemne kolory.

Jak u innych producentów? (Pomińmy opcje customowe.) Jaki rower powinien wygrać w kategorii "Najlepsze malowanie 2021"?

#szosa #gravel #mtb
Pobierz A.....a - Co myślicie o malowaniach #rower-ow 2021? Ja siedzę głównie w Giancie i ten...
źródło: comment_1603718160ZHfgps5760U5lO4caFafrD.jpg
  • 18
@Piotr--K: poręba rowery i pewnie jeszcze ktoś się znajdzie https://bike-rs.pl/ Ceny tam znajdziesz, co do jakości Hambini twierdzi że są bdb jakości, tolerancje suportu są bardzo wąskie, ja widziałem kilka razy na żywo i robią super wrażenie, może kiedyś kupię ale musiałbym mocno przed sobą uzasadnić kupno stricte szosy, bo mam gravela i nie zamierzam z niego rezygnować