Wpis z mikrobloga

@przegrywam_przez_miasto: ty myślisz, że chodzi tylko o aborcje? Jak możesz być tak krótkowzroczny? Codziennie płacisz więcej za choćby żywność w sklepach, bo władza podnosi akcyzy na paliwo i towary żeby mieć z czego opłacić socjal, na jaki nie stać tego kraju.

Jeżeli nie rozumiesz czemu obecna władza osiągnęła masę krytyczną szamba to ja tego ci tłumaczyć bardziej nie będę, bo przespałeś ostatnie 5 lat i masz w dupie siebie samego. Spoko
@Szumny: Prędzej Kaczyński będzie kazał strzelać do ludzi niż odda władze zaraz po wyborach. Zostawi się stare przepisy aborcyjne i będzie tyle. Część ludzi się zadowoli tym, innej się znudzą protesty, a jeszcze inni się wystraszą koronki jak jebnie za tydzień-dwa, a jebnie i to jest nieuniknione ¯\_(ツ)_/¯ Ja popieram protesty, ale myślenie o zmianie władzy jest bardzo na wyrost.
bo władza podnosi akcyzy na paliwo i towary żeby mieć z czego opłacić socjal, na jaki nie stać tego kraju.


@Szumny: jedni z organizatorów obecnych protestów (a przynajmniej widziałem, że wydarzenie na fejsie o proteście w krakowie tworzyły strony od partii razem) chcieliby tak zaorać gospodarkę i zarobki, a przynajmniej tych lepiej zarabiających swoimi postulatami równie mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)