Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zabomen_2: zachowujecie się jakby to kobiety takie prawo ustaliły XD na te chwilę działa na ich niekorzyść, bo nawet jak któraś jest w stanie coś cięższego dźwignąć to się potem okazuje, że nie może sobie legalnie biurka przestawić.
  • Odpowiedz
@staryhaliny: Jak dla mnie miły gest, nie przesadzaj z tym zdychaniem. Wiesz z tego, co widzę to jeden pracodawca i te kobiety same go przekonały bez noża pod żebrem więc nie wiem w czym problem. U mnie też pracodawca stara się wspierać fajne akcje, choć zazwyczaj to rodzice wymyślają jakieś dni z guwniakiem. I mam się czuć źle bo nie jestem rodzicem?

Jak masz fajnego szefa i zaproponujesz coś ciekawego to
  • Odpowiedz
@Zabomen_2: #!$%@? juz to czy są równi czy nie skoro kobiety tak mało zarabiają to czemu na budowach nie zatrudnia samych kobiet zarobią mniej bo noszą mniej czysty interes zatrudnić kilku facetów do noszenia kilka godzin dziennie a potem niech kobiety #!$%@? po 12h na dzień i niech wyrobią się z planem to będą zarabiać więcej głupie #!$%@? ze słabsza płeć i chcą mieć przywileje jeszcze z tego powodu osobiscie jestem
  • Odpowiedz
@staryhaliny:

no i przywileje typu dzień wolny bo miesiączka


W Polsce?

dzień wolny bo badania mammograficzne i in.


Jako kobieta robiąca sobie mammografią powiem - nie. Coś takiego nie funkcjonuje.

oraz bezpłatne podpaski


Gdzie?
  • Odpowiedz
no i przywileje typu dzień wolny bo miesiączka

dzień wolny bo badania mammograficzne i in.

oraz bezpłatne podpaski


@KRISSVector: Takie są dążenia feministek, i #!$%@? #!$%@? NIE BĘDZIE. Od 100 lat rządy w kółko dogadzają kobietom i mają #!$%@? na mężczyzn i to się zmieni.
  • Odpowiedz