Wpis z mikrobloga

Mireczki laptop #lenovo zaczął świrować #windows10

Nie chciał się włączyć, za pomocą jakiejś płyty ratunkowej innej niż windows naprawiłem bootmbr i się uruchomił ale zatrzymał się na ekranie logowania w trakcie logowania. Czekałem długo i nic. Zrobiłem reset i się włączył. Puściłem potem test z hdtune, zero bad sectorów. Poleci ktoś jakieś testy, żeby sprawdzić kompa i programy do testów? Nie chcę w ciemno windowsa stawiać bo boję się że i tak problem leży gdzieś indziej. #informatyka
  • 6
@Westfield: najpierw nie bootował, tzn zapętlił sięna tym trybie co masz do wyboru rozwiąz problemy i wyłacz komputer. Żadna opcja z rozwiązywania nie pomogła. Użyłem komend typu fixmbr ale coś tam miałem odmowę dostępu więc zrobiłem to samo jakimś pendrive typu rescue disk i laptop się uruchomił ale na ekranie już logowania do pulpitu jak się takie kółeczko o postępie ładowania się kręci zawiesił się. No to reset. Potem już się
@Westfield: teraz się uruchamia. Ale już wcześniej jakimiś bsodami walił ale nie mam numerów błędów niestety. W końcu dziewczyna chciała włączyć go rano i cyk, nie włączył się