Wpis z mikrobloga

Głosowałem na Korwina, głosowałem na Brauna, głosowałem na KORWIN, głosowałem na Konfederację, a ostatnio chciałem też glosować na Bosaka. Wybrałem inaczej tylko z powodu wiary w inny wynik I tury.
Oczywiście priorytetem była gospodarka, bo światopogląd uważałem (i uważam nadal) za sprawę nieco mniej ważną. A głównie dlatego, że aktualny stan, w przeciwieństwie do gospodarki, był dla mnie akceptowalny.

Teraz szury z konfederacji mnie wyzywają od lewaków, bo się nie zgadzam z ograniczaniem wolności mojej i naszych kobiet + mam dość rządu, który z każdym miesiącem topi nasz kraj w gównie.

Nie kryje radości, że to badziewie zniknie z sejmu przy kolejnych wyborach XD

#konfederacja #protest
#konfederacjatoszury
  • 10
@hpiotrekh: zobaczą protokół 4% w następnych wyborach, bo jak tylko zaczną coś pierdzieć o byciu partia wolnościowców przed następnymi wyborami, to już taki materiał się na nich nazbierał na wyciągnięcie, że tym razem nikogo umiarkowanego już nie przekonają
@hpiotrekh: Dobrze, że powstrzymałeś się z Bosakiem, jego żona jest prawnikiem ordo iuris więc wiadomo było jaki czego można się spodziewać, z resztą sam Bosak nigdy nie krył się z tym, że wolnościowcem nie jest.
@hpiotrekh: Nikt tu nikogo nie wyzywa od lewakow za odmienne zdanie co do aborcji, bo jest to trudny temat etyczny bez idealnego rozwiązania. Niechęć do lewactwa jest ze względu na forme protestu (niszczenie kościołów, wulgarne wyzywiska), oraz kierunek protestu (zamiast wnioskowanie o ustawę, to krytyka i ataki wierzacych, księży itd). Zresztą konfederacja akurat pokazala ze ma swoich szeregach ludzi o odmiennych pogladach na niekotre tematy.
Nikt tu nikogo nie wyzywa od lewakow za odmienne zdanie co do aborcji,


@Mr_kolek: no wlaśnie wyzywa. Sami konfederaci od razu rzucają lewakami na lewo i prawo jak tylko się dowiedzą, że popierasz protest.

@Deska_o0: mimo wszystko długo próbowałem znajdować ich pozytywne strony.
Ale coś we mnie zgasło jak już nawet Dziambor wjechał z gratulacjami obrony życia xD

żeby nie było jestem przeciwny protestom w kościołach, a zwłaszcza niszczeniu ich czy czegokolwiek.


@hpiotrekh: to popierają tylko osoby które tego dokonują, ale pokojowe stanie z transparentami w kościołach już popieram jak najbardziej, w końcu jest to miejsce mocno związane z polityką, święty łukasz, apostoł mateusz, ideologia singli ¯\_(ツ)_/¯
święty łukasz, apostoł mateusz


@Deska_o0: jak to usłyszałem to nie wierzyłem, że to jest naprawdę xD
Ten prostest co stała kobieta z prośbą o modlitwę był jeszcze ok, bo naruszał ich strefę komfortu a jednocześnie nie można było powiedzieć, że zrobiła coś złego.
@hpiotrekh: i to moim zdaniem była granice której nie należało przekraczać, ale przy setkach tysięcy ludzi zawsze znajdzie się element który w tłumie poczuje bezkarność i zacznie dewastację mienia, im dłużej będą trzymali ludzi na ulicach tym będzie tego więcej
i to moim zdaniem była granice której nie należało przekraczać, ale przy setkach tysięcy ludzi zawsze znajdzie się element


@Deska_o0: zwłaszcza jak na proteście jest ten idiota margot i przed kamerami niszczy komuś samochód xD
wszyscy normalni powinni hejtować wszelkie przejawy wandalizmu, bo tvpis tylko na to czeka, żeby grillowac w wiadomościach zamieszki.