Wpis z mikrobloga

@Mehmet_arcimboldo: zarzut polega na wytknięciu im braku świadomości historycznej i bezmyślnym powielaniu symboliki zawłaszczonej przez naziolskie SS. Ale oczywiście większym brakiem swiadomosci wykazują się ludzie, którzy nie słyszeli o szarych szeregach
@Mehmet_arcimboldo: O widzę zastosowałeś „nieobalalny ostateczny argument” brak seksu, niestety nie trafiony… mam normalką, porządną kobietę a nie „zmywarkę” czy inną zdzirę, bo jak można nazwać inaczej osobę, która chce zabijać dzieci?
@Pimpuslaw: no #!$%@? jeśli wierzysz, że baby znają się na takim nerdziarstwie jak emblematy wojsk z czasów drugiej wojny i to jakiś mało znanych jednostek to ta dziewczyna nazywa się chyba pani rączkowska :D "zabijać dzieci" może posiadające argumenty zamiast kiepskiego ad hitlerum i odwoływania się do emocji?
Autentycznie po #!$%@? feministki miałyby przyjmować symbolikę organizacji całkowicie zdominowanej przez facetów? Przez którą zostały sprowadzone do roli klaczy mającej wystrzelić z macicy drużynę piłkarską aryjczyków?
@Mehmet_arcimboldo: Dla mnie jest to zabijanie dzieci, choć wbrew pozorom nie jestem przeciwnikiem przerywania ciąży.
Trudno jest mi określić do którego momentu życia płodowego mogę uznać aborcję za dopuszczalną, wydaje mi się, że momentem przełomowym jest wykształcenie się układu nerwowego u płodu. Jednak stwierdzenie poważnych wad genetycznych jest możliwe w późniejszym okresie rozwoju, już dziecka, więc użycie sformułowania „zabijanie dzieci” wydaje mi się uzasadnione.
I znów argumenty seksualne… wydaje mi się