Wpis z mikrobloga

Zapraszam na kolejny odcinek konkursu gitarowego #mirkoshredwars!

Dzisiaj zmierzą się @Toszeron vs @Eustachiusz

Obaj zawodnicy dostali to samo zadanie bojowe - zagrać krótkie solo do tego podkładu.

Który z nich poradził sobie lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa obok jednego z dwóch komentarzy niżej. W razie wątpliwości, możecie dać dwa plusy. Głosowanie trwa równo 48 godzin, czas start.

Drabinka konkursowa prezentuje się następująco: https://challonge.com/pl/qivqobqu

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #instrumenty #mirkoguitarwars
pankos - Zapraszam na kolejny odcinek konkursu gitarowego #mirkoshredwars!

Dzisiaj...
  • 43
  • Odpowiedz
@Toszeron: Wyszło całkiem nieźle, jak poprawisz technikę to będzie kozak. Z rad ode mnie poza kostkowaniem to staraj się unosić palce tylko delikatnie nad struny na gryfie zamiast podnosić tak wysoko bo jak Ci to wejdzie w nawyk to później ciężko jest to naprawić a ma to ogromny wpływ na szybkość grania, czystość itd.
  • Odpowiedz
@Toszeron jak jeszcze popracujesz nad jakością nagrania żeby było słychać sama gitarę z ampa a nie brzęczenie strun to odbiór też będzie dużo lepszy. Tak czy siak propsy za odwagę! :)
  • Odpowiedz
Oba mnie nie porwały ale pierwsze jak dal mnie lepsze bo słychać surowość elektryka a co dla mnie brzmi lepiej od może technicznie lepszego drugiego wykonania które jednakże brzmiało zupełnie nudno. Tak to brzmi moja gitara na kanale czystym jak dam wszystkie potencjometry na środek. Zupełnie obcięta góra sprawia mi większy ból niż skutki uboczne antybiotyku który obecnie przyjmuje. Oba jak dla mnie nie pokazały pełni potencjału grających. Nie czuć tej więzi
  • Odpowiedz
Dzisiaj bez głosu, @Toszeron brawo za odwagę, bo wnioskuję, że jesteś początkujący. ;) Bądź lepszy niż ja i mój słomiany zapał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz