Wpis z mikrobloga

Ej, wiecie co? Oni na tym fejsie chcą być dymani xD. Jeden koleś właśnie napisał, że owszem, da się kupić Erosa EDP za 209zł/200ml ale rozbiórka jest za dwójkę, bo przecież czas pakowania i wysyłek trzeba doliczyć. Wszyscy lajkują się cieszą. Dajmy se spokój i niech sobie ludzie robią co chcą. Szkoda strzępić ryja i naprawiać świat na siłę.
#perfumy
  • 50
  • Odpowiedz
@FELIX90: mam troche ml do odlanie, i sie zastanawiam czy nie #!$%@? tam poprostu z marza powiedzmy 30/50% i sie cieszyc jak towar schodzi xD Mirkom zawsze rozleje po cenie zakupu, ale nie wiem czy na ta grupe jest warto.
  • Odpowiedz
@FELIX90: w sumie to nawet dobry pomysł, nie raz kupuję flakon żeby mieć flakon, nie koniecznie po najniższych cenach, mirkom tak drogo nie wypada rozlewać (nawet jeśli byłoby to bez marży w niektórych przypadkach, bo kilka miałbym w niezłej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) a tam to wezmą z pocałowaniem atomizera xD
  • Odpowiedz
@FELIX90: Oni tam lubią jak są #!$%@? jeden przez drugiego i każdy chce zarobić na rozbiórce, już nie chodzi o to żeby mieć flakon i nowy zapach. Tam się tylko liczy zarobek a Sowa chucha i temu przyklaskuje. Ja rozumiem 10% za te ich fatyge ale ten wczorajszy eros to rozbił bank polactwa.
  • Odpowiedz
@FELIX90: bardzo się cieszę że wy macie rozum godność i nie macie pejsow. Co jak co ale zarabianie na tym jest chore. Każdy tratuje to jak hobby i szczęście że może się podzielic z drugim swoim ulubionym zapachem. Albo pozbyć się ich i kupić nowe. Wszystko uczuciwe. Za to was szanuję :)
  • Odpowiedz
@FELIX90
@Szymek7257
Skoro jest ogólne przyzwolenie, w takim razie...no ja w dołączam tam do nurtu, w końcu jagger poszedł w górę mocno, a jak jakiś Mireczek ogłupieje i postanowi stamtąd coś ode mnie wziąć, to wrzucam go do poradnika na listę pelikanów ()()( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz