Wpis z mikrobloga

  • 3
@ZADYMIARZ_PL
Weź transparent napisz co uważasz i dołącz do protestow.

Poza tym do tej pory raczej zusu i dochodowego nie placiles, czyli jesteś w tej samej sytuacji co te Julki ktore jeszcze dzieci nie miały.

Uwierz że jak skończysz okres dojrzewania to głowa myśli trochę szerzej niż tylko "moje" I "ja".
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: rigcz dla mnie to glosowanie w wyborach. Blokowanie ulic w mojej opinii jest niedopuszczalne, sam jestem za prawem do aborcji, badan prenatalnych, zyciowych wyborow, ale forma protestu mi sie nie podoba.
  • Odpowiedz
  • 0
@2-aminopirydyna ja tak mam przy pierwszym. Prowadzę jdg od 2015. Różne rzeczy sobie rozkręcam i działam. Kiedyś też myślałem że wolność gospodarcza jest trochę istotniejsza od swiatopogladowej teraz mam tak że są na równi albo swiatopoglądowa jest ważniejsza. Z prostego powodu, jak ktoś zabrania wolności wyboru i wyrażania własnych poglądów to mamy problem poważniejszy niż podatki.

Nie ma co się sprzedawać za własną kasę.
  • Odpowiedz
  • 1
@2-aminopirydyna tu nie chodzi tylko o skrobankę. Właśnie widzę że tego ktoś nie rozumie. W końcu ludzie się nie boją. Chodzi o prawo wyboru. I tak wolę biednej ale z godnością i wolnością. Mówię to jako ktoś kto jest za wolnym rynkiem i wolnością gospodarczą. Pewnie ze mi nie pasują przepisy, to jak mnie wydymal zus przy pierwszym lockdownie I nagle z dupy musiałem im dać ponad 5k przy JDG. Smutne że
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL:

ciężko jest popierać p0lki, które mają wywalone w gospodarkę i liczy sie dla nich tylko światopogląd


Jeśli tak Ci zależy na zlikwidowaniu ZUSu i dochodowego, to dlaczego nie zorganizujesz protestu? Kobiety same wszystko załatwiły i tłumnie wyszły na ulice. A co robi wykopek? Wykopek jak zwykle narzeka i posługuje się myśleniem życzeniowym "niech ktoś".

bo one walczą o swoje prawo do usuwania płodów


I od początku nikt tego nie ukrywał.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Jarek idiotą dał się wplątać w plan dziewczyn. Tutaj chodzi o wzniecenie zamieszek, stąd atak na kosciol. To samo było z figurą Maryji w cipce. Chodzi o to żeby #!$%@? fanatyków katolickich, o polaryzację społeczeństwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KRISSVector: XD Mam jednoosobową działalność gospodarczą mimo, że mam 19 lat więc wiem jak to wygląda. Podatków transparentami nie zniosę wiec po prostu głosuję na wolnościowców i mam nadzieje, że kiedyś dojdą do władzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@ZADYMIARZ_PL konfederacja nie jest wolnosciową partią. Wiem że bardzo chcesz ją tak postrzegać, ale nie są.
To tak jakbym powiedział że jestem murzynem.
Protesty dają sygnał rządzącym że muszą dokonywać zmian w programach. Bo inaczej stracą elektorat.
  • Odpowiedz
@gierary_hir: dlatego protestować nie pójdę bo ktoś za te rzeczy, które są w postulatach będzie musiał zapłacić, a jak nie wiadomo kto to wiadomo, że będzie to kolejne dokręcenie śruby dla klasy średniej. Nie, nie jesteśmy na poziomie gospodarczym państw zachodnich, żeby sobie pozwalać na kolejne bezpłatne rzeczy, jesteśmy państwem na dorobku, które powinno pozwolić ludziom się bogacić.
  • Odpowiedz