Wpis z mikrobloga

Tak od marca do lipca mocno śledziłem polską "scenę" QAnon, było kilka stron na fb, www, no i przede wszystkim ogromny discord. Teraz sobie chce popatrzeć co tam się dzieje i co? Nic nie ma, discorda nie ma, na fb nie ma żadnych stron o q, www też nie ma, co się stało? Gdzie wszyscy się podziali ? Masa ludzi tam się udzielała.

#qanon #teoriespiskowe #foliarze #4konserwy
  • 29
@bulu: Pewnie sobie dzialaja jakos, bo jak w to wierzyli to nie da sie od tak przestac. Pamietam, ze jak konczyli to na Youtube wszystkie filmy byly usuniete prócz jednego, jak gosciu własnie opowiada cos o koncu dzialalnosci, ale nie wiem czy gdzies ten film jeszcze wisi.
@Skorvez_957_: Fajnie, że wszystko co piszesz to bzdury, które nie mają nic wspólnego z Q - który o niczym takim nie postował. Na twoim przykładzie widać doskonale jak destrukcyjny jest wpływ wielkich mediów i ich kłamstwa.
@Skorvez_957_: #!$%@? farmazony a nie piszesz to co mówią "wyznawcy". Poza tym nie ma żadnych wyznawców, są wyborcy, zwolennicy. To nie religia żeby być wyznawcą. Resztę sobie pięknie dopisujesz dobierając jakichś oszołomów, żebym ja ci czaem nie zaczął dobierać oszołomów z drugiej strony, ale ja tak niskiego standardu w ocenie nie mam tylko oceniam mainstream.

O co chodzi z tym calym "Q" to też widzę raczej nie bardzo się orientujesz.
@oligopol: Nie interesowałem się Q więc tak do końca nie wiem skąd sekciarze biorą te wszystkie rzeczy.

Tych filmów oraz postów jest ogrom i nie tylko dotyczą się Q. Nie ma różnicy pomiędzy fanatycznymi wyznawcami ''religii tradycyjnej'' a wyznawcami Trumpa którzy wierzą że w dniu wyboru dojdzie do straszliwej masakry albo że JKF zmistyfikował własną śmierć, przyjdzie na złotym koniu i wraz z Trumpem obnaży całe zło tego świata. To nie
@oligopol: Nie rozumiem po co te skupianie się na Qanonie. Mnie obchodzi wybiórcze podejście w kwestii przedstawiania teorii. Samemu trzeba sprawdzać skąd oni biorą te wszystkie ''rewelacje'' pokazując je jako fakty w dużym skrócie wszystko jest kłamstwem a tylko oni znają prawdę. Nawet nie mówią że te brednie to nic innego jak Qanona (kimkolwiek lub czymkolwiek jest) czy jakiegoś gostka który tylko mówi że otrzymał taką wizję od ''Boga''.
Kiedy zacząłem
@Skorvez_957_: Czyli nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie ma żadnego gościa, który otrzymał wizję od Boga tylko jest koleś który podaje się za członka wywiadu z dostępem Q - do utajnionych informacji i informuje o toczącej się za kulisami wojnie polegającej na próbie powrotu waszyngtońskiej ( i nie tylko ) kliki do władzy. Ten koleś i jego ludzie chronią prezydenta nie tylko przed zabójstwem ze strony skorumpowanej kliki waszyngtońskiej, ale
@oligopol: Ale nie mówię tylko o Q ale grupie szurów które tak na prawdę powołują się na Q i na wiele innych źródeł typu Makow, Fulford i inni. Wiele z tych ''prawd'' to fejki, przeróbki, filmy z zółtymi napisami itd. Nie chcą nawet sprawdzać od kogo biorą te rzeczy. Często powołują się na autorytet Boga że np. Trumpa jest wybrańcem Boga itd.
Siedziałem z tego typu opętańcami z kilka lat jako
@Skorvez_957_: No bo to jest operacja psychologiczna, ale pozytywnego typu [ przynajmniej na taką wygląda ], przeciwko korupcji mediów [ medialny bias prawie we wszystkich mediach [ukrywanie istnienia elitarnych obywateli USA o sadystycznych zainteresowaniach powiązanych z pedofilią ] i kooperacja z Partią Demokratyczną ] i instytucji rządowych [ FBI/CIA/DOJ - spiskowanie przeciwko kandydatowi na prezydenta, krycie pedofilów [ vide Departament 2013 ], spiskowanie przeciwko prezydentowi i to aż do 2020 [vide
@oligopol: Reaguję nieco gniewnie ponieważ nie oglądając filmów z żółtymi napisami byłem faszerowany latami zawartością tych filmów przez osobę którą uważałem za kogoś kto mniej więcej zna prawdę. Na szczęście wolałem zadawać pytania niż karmić się tekstem typu pedofilski Biden czy oni chcą nas wymordować!!!!.
Obecne wybory w USA bardzo przypominają te nasze w wersji beta. Szkoda mi Amerykanów bo nie mają na kogo głosować - cukierkowy dziadek który z pewnością
@Skorvez_957_: Pierwsze posty to były właśnie te które się realizują, więc od początku to operacja rządowa. Q nie robi nikomu konkretnych zarzutów o pedofilię, odnosi się do Pizzagate, sugeruje, że media stoją po skorumpowanej stronie i ukrywają korupcję - pewnie częściowo bo dotyczy to jakichś grubych ryb które mają wpływy w mediach.

Tu nie chodzi o prawica vs lewica. Nawet pewna część starej gwardii republikańskiej była przeciwko Trumpowi (kiedyś demokrata) Tu
@oligopol: Z jednej strony nie można być naiwnym i patrzeć na świat przez różowe okulary a z drugiej strony chciałbym otrzymać twarde dowody na konkretny szwindel żeby nie wyjść na kogoś kto nie sprawdził dogłębniej o co kaman.
Problem pedofilii istnieje i chcąc na tym polu coś zdziałać potrzebujemy twardych dowodów kto co kogo i kiedy. Jaki to argument że każde dziecko za granicą musi trafić do pedofila.
https://fakenews.pl/spoleczenstwo/stary-fake-news-o-dzieciach-z-hampstead-wykorzystany-do-wyludzania-pieniedzy/
Powiesz że
@oligopol: Oczywiście po raz kolejny dodam, że służby mają psi obowiązek chronić państwo, jego bezpieczeństwo, struktury i urzędników. Jeśli istnieje wewnętrzny spisek obejmujący nawet część służb przeciwko państwu i jego głowie - to osoby wiedzące o takim spisku muszą działać zgodnie z prawem i go ujawnić, rozbić, doprowadzić spiskujących do sprawiedliwości. Tu nie chodzi o to, że jest jakiś agent/agenci wstawiający się za konkretną stroną polityczną. Chodzi o to, że trwa
@Skorvez_957_: Zalecam obejrzeć dwa filmiki podane w tym wątku: https://www.wykop.pl/wpis/53117875/nastepny-film-pokazujacy-przyjaciol-prawnikow-i-na/

Jeśli zobaczysz, że istnieje podejrzany pattern/schemat zachowań tych osób, to zrozumiesz dlaczego Pizzagate w ogóle miało miejsce - i nie tak bezpodstawnie jak opisały to media. Chociaż fakt faktem Q mimo potwierdzenia, że ci ludzie rzeczywiście są zamieszani w chore rzeczy - to zajmuje się głównie tym jak ci ludzie próbują pozbyć się obecnej władzy w USA nieczystymi/niezgodnymi z prawem sposobami.
@oligopol: USA to chory kraj tylko co ma pedofilia z robieniem wody z mózgów. O tym mówiło się sporo jakieś 4 lata temu i znając życie temat uciszono.
Ostrzeżenie typu ''na wszelki wypadek unikajmy zamawiania do naszego domu pizzy. Dzieci uwielbiają pizzę i to jest w takim przypadku bardzo niebezpieczne. Wszelkie zamówienia mogą być sygnałem dla właścicieli a dostawcy wieczorni pizzy mogą nawet porywać dzieci do swych samochodów."
Że nawet w