Wpis z mikrobloga

#protest

Za jedno trzeba docenic PiS, jestem pod wrazeniem jak teraz zmobilizowali bojowki internetowe. Jeszcze tydzein temu jak pojawily sie pierwsze protesty to glosy przeciw byly nieliczne, tak samo minusowanie strajkujachyc. Teraz to widze tak 60:40 nadal na korzysc antyPiSu, ale propaganda dziala coraz lepiej. Nie zdziwie sie ja kza tydzien na glownej z plomieniem bedzie post wychwalajacy przelomowe przemowienie generala Kaczynskiego. #polityka
  • 63
  • Odpowiedz
@miki4ever: Na co dzień nie siedzę na tagach politycznych i zawsze myślałem, że #60groszyzawpis to takie trochę heheszki, ale wczoraj wieczorem odświeżałem sobie #protest i w ciągu 10 minut pojawiło się kilka bardzo podobnych wpisów a każdy z nich zawierał wariację nt. kłamstwa "TK nie mógł wydać innej opinii, wińcie lewicę za napisanie takiej konstytucji w 1997".
  • Odpowiedz
@takie-inne-uczucie prawda jest taka że wykop teraz to dno dna. Pytając nawet najbardziej zatwardziałe konserwy w pracy wszyscy są po stronie protestujących. Niektórzy mniej bo nie podoba im się wandalizm, reszta bardziej itd Tutaj co chwilę widzę setki jakiś komentarzy propis, a jak w tej sytuacji można tak pisać?
To już serio nie jest śmieszne jak w 2020 jakiś karakan robi sobie ze swoimi ludźmi co chce, a teraz dodatkowo namawia do
  • Odpowiedz