Wpis z mikrobloga

Głównie do religijnych i prawicowych* użytkowników.

Przemyślcie sobie proszę jedną rzecz.
Przy każdym Marszu Niepodległości, gdy część uczestników Marszu demoluje stolice, rzuca wyrwaną z chodnika kostką brukową, wdaje się w starcia z Policją, to mówicie wtedy, że to margines wszystkich uczestników, który przyszedł sobie pokrzyczeć, porzucać, pobić się i nie wolno patrzeć przez ich pryzmat na całość Marszu. Ale w analogicznej sytuacji u Was leci taki sam argument jak od Lewactwa* każdego 11 listopada: "Hurr durr sami wandale i łobuzy, tylko dymu szukają."

Umniejszacie w ten sposób temu, że miliony ludzi wyszły na ulicę. Zdajecie sobie z Tego w ogóle sprawę? Pierwszy raz za naszego życia mamy tak wielkie protesty. Bo zamordyści z PiSu i Konfederacji, postanowili w szczytowym okresie pandemii, zniszczyć NAJDELIKATNIEJSZY KOMPROMIS W POLSCE!

Po prostu jak śmiecie?
Kobiety będą zmuszane do tego, żeby donieść KAŻDĄ ciążę. Każdą. Nieważne czy to co urodzi będzie bardziej przypominało człowieka czy owada... Wasza religia mówi Wam, że tak trzeba więc chcecie wmusić to zwyrodnialstwo wszystkim. I teraz wychodzi prawdziwa twarz prawactwa:

Kandydat na prezydenta Krzysztof Bosak, który mówi, że jak dziecko się urodzi i będzie umierało przez kilka dni, nie zaznając nic więcej niż ból, to tak być musi i trudno.

Janusz Korwin-Mikke, że dziecko trzeba sprzedać, bo tak działa wolny rynek...

Swołocz z Prawo i Sprawiedliwość, którzy w zeszłym roku przepędzili z Sejmu rodziców dzieci niepełnosprawnych, nie dając im ani złotówki więcej, teraz mówią, że wszystkie niepełnosprawne dzieci mają się rodzić, gdzie my wszyscy doskonale wiemy jak wygląda los takich rodzin w naszym kraju.

Kaczyński, który otwarcie szczuje jednych ludzi na drugich i wzywa do rozlewu krwi...

I Ci wszyscy biedni, bezsilni ludzie, którzy są szczuci przez kościół, prawackie media i polityków po prostu już mają dość. Po prostu coś pękło w tym momencie. I Wy nagle zdziwieni, że ludzie wchodzą do kościółów, gdzie kościół od lat lobbuje, za zakazem aborcji. Teraz nagle w szoku, że akcje przynoszą reakcje.

Jestem pewien, że spora część z to naprawdę dobre osoby. Strasznie zindoktrynowane, ale w głębi duszy dobre. Dlatego piszę w ogóle ten post. Nie bądźcie takimi prawacko-katolickimi komformistami ślepo akceptującym wszystko przykryte płaszczykiem Boga czy ojczyzny.
Zwłaszcza to co dzieje się teraz.

Ciekawostka dla zainteresowanych:

Aborcja w Biblii pojawia się owszem. Ale tylko jako instrukcja tego jak ją przeprowadzić w przypadku nieczystości dziecka ;)

(No ale żeby to wiedzieć to musielibyście przeczytać w końcu tą cholerną książkę)

Lb 5, 11-31 Polecam cieplutko.
Dla nieobeznanych w cytowaniu Biblii:
Księga Liczb, Rozdział 5, wersety od 11 do 31.

* Do ludzi, którzy definiują się jako Prawicowiec, Lewicowiec. Proponuję bardziej pasujący termin: Bezmózgowiec.

Weźcie się w garść i wypracujcie sobie swoje własne poglądy ;) Wszystkim wyjdzie na zdrowie jak przestaniemy się nawzajem umieszczać po stronach wymyślonej barykady.

#neuropa #protest #bekazkatoli #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #konfederacja
  • 21
@Fortesque: Na początku prosisz żeby nie generalizować a potem sam generalizujesz. Nieźle. Niestety muszę cię zmartwić ten protest nie jest żadnym powstaniem przeciwko prawactwu. Tylko przeciwko kaczorowi.
Tak dla wiadomości nawet jak jesteś przeciwko aborcji i jesteś katolem nie oznacza, że tak powinno być. Patrz przykład Hołowni, który jasno powiedział "Ja wiem, że w Polsce nie żyje sam".
A zanim mi ktoś zarzuci bycie pisowcem to nie jestem katolikiem od około
@VrubeL: nie wy, przecież napisał że "lewa strona" robi to samo, ale nie jest to słuszne. Przestanmy sobie nawzajem szukać wrogów i dzielić się na MY (czyli ci dobrzy) i ONI (czyli ci źli)
@VrubeL Dokładnie to samo. Teraz też jest to mała część protestujących. Ale też zestawmy sobie te dwie rzeczy, bo nie są też takie same. Rok w rok zniszczenia w stolicy idące w miliony złotych, a tutaj mamy głównie posprayowane elewacje budynków, oklejone papierem pomniki. To chyba nie jest tak źle, jak ogólnopolskie protesty, zmierzające do walki z władzą ograniczają się do sprayowania i oklejania wszystkiego banerami? Protest jest prowadzony z Rigczem i
@krulik1208: Zgadzam się ale zalatuje tu mega hipokryzją. Doskonale pamietam hasła wszystkich was nie spałujemy ale próbować warto, czemu jako uczestnicy marszu nie wykluczycie tych osób, brawo policjia itd itp a teraz nagle chwdp, policja jest zła itd? please. Doświadczyli by jeden z drugim akcji Widelec za Tuska czy rozwiązywania marszów również za Tuska to by teraz nie płakali że pan milicjant ich legitymuje.
@Androo Jedynym kogo to szokuje jest kościół, który teraz zachowuje się jak dziewczyna, która poprosiła swojego chłopaka, żeby wybił zęby jej koleżance, bo jej nie lubi. Teraz gdy okazało się, że wszyscy murem za koleżanką, nagle jest: "ale przecież to nie ja, to on. Ja namawiałam do tego? Nie wydaje mi się, ja jej nie lubiłam otwarcie ale nic więcej, nigdy bym tak nie zrobiła, bo nawet nie byłabym w stanie, ale
@Drezv Oczywiście, że są. Jest ich dużo mniej oczywiście odkąd zniknęli prowokatorzy, ale wciąż jeżdżą ludzie (sam miałem takich znajomych) którzy na Marsz pakowali race, maski, pały i petardy i jechali podekscytowani jak na urodziny. Faktem jest za to, że PiS lubi się pogrzać w patriotycznym ciepełku Marszu więc od paru lat relacja w mediach wygląda normalnie, bo skupia się na normalnej większości. Tak samo byłoby w tych prostestach, gdyby rządowe media
@AntyLiroy A oglądasz TVN? Ja nie, o ile wykop wtedy nie postanowił promować TVN na głównej, to nawet byśmy nie wiedzieli gdyby trąbili. Nie chcę mi się wierzyć, żeby w Faktach 11 listopada pokazali pokojowy protest polskich patriotów.