Wpis z mikrobloga

@ChochlikLucek: No dobra to że ktoś wychwala kogoś kto by go natychmiast w najlepszym wypadku mocno prześladował, to nie znaczy, że inni muszą się uciekać do takiego pokazu #!$%@? i braku wiedzy.
No ale czego ja się spodziewałem. Człowiek wiedział, choć się trochę łudził xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michael_Scott: ale ze to fake to wiedz, na slasku nie ma młodzieży wszechpolskiej bo Śląsk to nie polska. W sesue raz przyjechali do okolicznej miejscowosci rozstawili sie ale po 30 minutach sie juz pakowali ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Michael_Scott: ale nie jest, jak ponad 30 lat zyje w cieszynie to nigdy tam ani w okolicach nie bylo zadnych narodowcow w jakiejkolwiek formie
bylo kilku kiboli ale to wszystko bylo przyjezdne, podobnie z lewactwem niby cos tam jest niby sa jakies julki licealistki ale nagorszym lewackim zagrozeniem dla cieszyna sa stare postkomunistyczne pierdy zarzadzajace ngo i niszczace to piekne miasto
wiec jako mieszkaniec moge smialo stwierdzic ze to fake, a
@Michael_Scott: I cyk odwolanie do Franco! Jeszcze bym proponowal jakis cytat z Pinocheta rzucic, bo dlaczego nie?! I dziwic sie ze tej pseudo-psycho prawicy ze nikt nie traktuje ich powaznie. Moja druga polowka jest Hiszpanka, przejezdzilem przez ostanie 15 lat polwysep Iberyjski wzdluz i wszerz, i nawet oosby ktore w przeszlosci w jakis sposob korzystaly z dyktatury, maja do Franco taki stosunek jak u nas ma sie np do Bieruta (lub