Wpis z mikrobloga

2020

Przepraszam, że głosowałem na Konfederację. Ujęły mnie postulaty gospodarcze, nie wiedziałem, że chcą zakazu aborcji


W nie aż tak dalekiej przyszłości:

Przepraszam, że popierałem Strajk Kobiet. Ujęły mnie protesty przeciwko PiS i orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. Nie wiedziałem, że chcą one wprowadzenia bezpłatnej antykoncepcji/prawa antyprzemocowego wzorowanego na Hiszpanii


Nie popełniaj drugi raz tego samego błędu/ucz się na błędach innych. Zapoznaj się z postulatami ruchu, zanim go poprzesz:
http://strajkkobiet.eu/postulaty/

#protest
  • 12
@zuchtomek: kto tak niby powiedział, żadna organizacja czy partia nie ma tego w programie. Nawet Bosak tak nie mówi.
To jest program lewicy, oni mówią że to chcą i mają to w programie swojego strajku.
Także #!$%@? głupoty
@Simon3D: Bo PiS nie potrzebuje programu? Wprowadza sobie zmiany na bieżąco?
Mówiła tak szefowa całego zamieszania

"Kaja Godek idzie za ciosem. Chce, by zgwałcone kobiety też rodziły. Działaczka anti-choice powiedziała w piątek w Radiu ZET, że dziecko też jest ofiarą gwałtu i należy je chronić. ... Niezależnie od tego, w jakich warunkach poczęło się dziecko, bo dziecko nie odpowiada za swojego ojca, który był gwałcicielem."

Także proszę o #!$%@? mi tu
@Simon3D: Nawet i w 2007, postulowali ochronę życia i zakaz aborcji, ale nie mówili o przypadkach takich jak teraz wyskakuje Kaja - nawet z gwałtu będzie trzeba rodzić - liczę, że to nie spotka nikogo z Twoich bliskich.

pozdrawiam
@Simon3D: Aha, jak na prawicy ktoś coś powie to jest tylko jego zdanie i nie można uogólniać.
Ale jak na lewicy ktoś coś powie to od razu doktryna i kto tylko się zjawi na marszu to zaraz zgadza się z wszystkimi postulatami lewicy,

Pomijając już, że w protestach biorą ludzie niezależnie od upodobań politycznych oraz wielu ludziom nie chodzi stricte o aborcję, a o samo decydowanie za innych.

Jeszcze nigdy w
@zuchtomek: Nie, mówiłem, że to program lewicy, otwarcie mówią o tym wszystkie, każda jedna. Godek nawet nie jest posłem. Nie słuchałem wszystkich posłów konfy, a ich pojedyncze zdania się różnią często, ale nawet Bosak nie mówił o zakazaniu aborcji z gwałtu.
Ktoś inny mówił, że trzeba teraz zrobić tak żeby zmiany które weszły dotyczyły tylko tych które nie umrą, chyba Korwin.
I to jest straszne, ludzie idą za lewicą nie znając
@Simon3D: Każda jedna - uwielbiam uogólnianie, moja żona była na strajku i zdecydowanie nie popiera aborcji dla sportu, zresztą tak jak większość jej koleżanek, boi się o przyszłość naszego pierwszego dziecka, gdyby coś jej się miało stać podczas drugiej ciąży - to że idiotki się pchają przed szerego to już niestety nie tylko z tej strony, bo odpowiadając na argumenty Godek, która nie dopuszcza żadnego kompromisu i otwarcie powiedziała w radiu,