Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4104
To jest nieprawdopodobne co karakan zrobił z tym krajem. Ludzie wychodzą tłumnie na ulice, żeby walczyć o swoje prawa, a grupy nacjonalistycznych debili #!$%@?ą ludzi w środku tłumu. Kaczyński powinien gnić w więzieniu do końca swoich dni.

#protest
  • 59
  • Odpowiedz
@LaPuertaDelVino: powiedz mi co ma walczenie o swoje prawa wspólnego z niszczeniem mienia, dewastacją pomników i atakami na kościół? To chyba miał być protest przeciwko orzeczeniu TK? Protestujący niszczą pomniki i #!$%@? zdziwieni że się narodowcy #!$%@? .....
  • Odpowiedz
@NiespodziewanaRiposta: PiS, Konfederacja - co to za różnica? W praktyce narodowcy od lat sami stawiają siebie w roli ormowców PiS-u. Przecież to oni pobili działacza KOD-u, później publicznie powiesili na szubienicach portrety europosłów opozycji, za co ominęła ich kara, a teraz w dodatku biją kobiety krzyczące "J***ć PiS!".
Jakoś nie było przypadku, żeby narodowcy publicznie powiesili na szubienicach portrety polityków PiS-u. Widocznie narodowcy lubią PiS, a przynajmniej nie chcą zadzierać z
  • Odpowiedz
@LaPuertaDelVino: na całym świecie wychodzą. Z różnych pobudek. Dziwny jest ten świat. Nie wiem co dalej będzie. Za 2 tygodnie jak zakażeń będzie po kilkadziesiąt tysięcy to służba zdrowia już całkiem ładnie i chaos może być. Może im o to chodzi. Żeby wszyscy na raz przechorowali. Kto umrze to umrze i spokój będzie.do następnej fali of course.
  • Odpowiedz
@LaPuertaDelVino: jak najbardziej, ale poczuwam się do sprzeciwu wobec karania więzieniem za legalne działania -- wystarczy, żeby Kaczyński odszedł na śmietnik historii współczesnej Polski.
  • Odpowiedz
@LaPuertaDelVino jeszcze nie zapominaj o mistrzach intelektu widząc, że naród sie zmobilizowal jęczą cos o genialnym strategią Kaczyńskim i to wszystko jest przez niego zaplanowane, albo, że trzeba szukać prawdziwych sprawców tych procesów.
  • Odpowiedz
Nie zgadzam się na utrzymywanie go za moje pieniądze w więzieniu... najmniej to wydalenie z kraju i zabranie obywatelstwa i tatuaż na czole „persona non grata”
  • Odpowiedz