Wpis z mikrobloga

Ciężko w milczeniu patrzeć co się dzieje, nawiązując do sposobu, w jaki "przedstawicielki" protestów traktują innych. Zamiast dążyć do włączenia do demonstracji przeciw pisowskiemu bezprawiu jak największej ilości osób, bez względu na płeć i szczegóły światopoglądowe(śmiem twierdzić, że większość osób maszeruje pod hasłem 8 gwiazdek, a nie pełnej legalizacji aborcji i kolejnych publicznych wydatków), te parę osób (jak pani Marta L.) uzurpujących sobie prawo do reprezentowania protestu dążą do zamknięcia go w seksistowskiej twierdzy spod znaku wścieklizny macicy i każą #!$%@?ć każdemu, kto nie powtarza bezmyślnie niczym bezmózga pacynka ich absurdalnych postulatów. Bo ciężko inaczej nazwać żądania, co do których wiadomo, że w większości nie mają poparcia społecznego.

Jeśli jakiś Bóg istnieje(nie wiem), to niech chroni nas przed przejęciem władzy po pisiorach przez tego pokroju osobistości, które dążą do przesunięcia wahadełka w przeciwną skrajność.

#polityka #strajkkobiet #protest #koronawirus #bekazlewactwa #holownia #zalesie
  • 32
@Huyochita: Ja osobiście jestem za referendum w tej sprawie. Jak sam bym głosował, zależy od tego, jak sformułowane by było pytanie. Jestem jednak za tzw. kompromisem, ale bez absurdów typu klauzule sumienia, przez które kobieta nie może znaleźć lekarza, który jej pomoże. Jak komuś nie odpowiada wykonywanie takich zabiegów, to mógł wybrać inną specjalizację, inny zawód.

Podejrzewam, że w referendum byłby wybór między całkowitym zakazem, "kompromisem", a pełną legalizacją, gdyby jednak
@Huyochita: Może i tak, ale w tym momencie ważniejsze jest, żeby wiadomo-kto #!$%@?ł (na co czysto lewicowo-feministyczny strajk sam nie ma szans), czy ważniejsze jest, że przekonać pis (xD) do pełnej legalizacji aborcji, co możliwe jest tylko w równoległej rzeczywistości, gdzie konie mają róg i skrzydła, a kobiety latają na miotłach?
@wladyslaw-krakowski:
No bo dokładnie tak to jest, to jest jej #!$%@? i jej sprawa, to jej ciało się zniszczy na skutek porodu, to ją będzie boleć, to ona ryzykuje życiem w trakcie porodu.

@Colargololo:
Ale w #!$%@? Hołowni nie chodzi o przekonanie PiSu.
Chodzi o to, że przy dalszym robieniu kroków w tył nigdy w Polsce nie będzie szans na aborcje na życzenie (co jest pewnym przyjętym standardem w całym
@Huyochita: Czy ta z tą swoją tzipą zdaje sobie sprawę, że istnieją środki antykoncepcyjne jak już musi się bzykać na lewo i prawo? Nawet heroiniści wiedzą, że nie powinno się używać po kimś igły. Chodzi o promowanie odpowiedzialności, a nie że "mi się należy".
@Huyochita: No cóż, powodzenia, moim zdaniem takie podejście to właśnie krok w tył. Bo chyba nie sądzisz, że stosunkowo niewielka grupa społeczna (bo wbrew nazwie nie jest to strajk *wszystkich* kobiet) zmusi butą i agresją resztę społeczeństwa do przyjęcia ich żądań?

W tzw. cywilizowanym świecie standardem są często również takie fikołki, jak "pozytywna" dyskryminacja i "pozytywny" rasizm, czy wybiórcza ślepota na pewne sprawy, dopóki dotyczą one mniejszości (jak np. radykalny islam).
@wladyslaw-krakowski: Dlatego Lewica jest również za wprowadzeniem edukacji seksualnej w szkołach zgodnie z naukowymi standardami proponowanymi przez WHO.
Co nie zmienia faktu, że wypadki sie zdarzają i nie można zmusić kogoś do rujnowania swojego ciała, po prostu. Tak samo jak nikt nie może ciebie zmusić do oddania szpiku kostnego, mimo że mogłoby to uratować komuś życie. Tak samo jak nikt nie może cie zmusić do ratowania ofiary wypadku, jeżeli jest zagrożenie
@Huyochita: Do tego jest biologia a nie nauka 8 latka czym jest seks i łóżkowe zabawy. Takiego brzdąca nie powinno interesować to. Starsze dzieci 15+ tak jak jest dozwolona prawnie inicjatywa seksualna to jak najbardziej. Te osoby mają lepiej ukształtowaną psychikę i można im tłumaczyć, ale nie dzieciom.
@wladyslaw-krakowski: znowu, mówisz o swoich uczuciach poza tym stworzyłeś chochoła o tym że ktoś chce uczyć dzieci, ze seks jest fajny.

Jesteś albo niedoinformowany albo świadomie manipulujesz.

czy mniejszy poziom inteligencji wśród rasy czarnej i większej skłonności do agresji tej populacji w Stanach Zjednoczonych


I są badania że inteligencja zależy najbardziej od socjoekonomicznych czynników. Musi być powód niższej inteligencji. Jeżeli uważasz, że powodem jest czarna rasa to spełniasz definicje rasizmu.
@Huyochita: No cóż, zobaczymy jak to się wszystko będzie rozwijać.

@wladyslaw-krakowski: kwestia inteligencji i jej pomiarów jest zbyt skomplikowana, by sprowadzać to do prostej zależność IQ <-> kolor skóry. Te badania nie są uznawane właśnie dlatego, że do takiego uproszczenia w nich doszło, tak jakby robione były pod z góry określoną tezę. Tak więc sorry, ale to jest rasizm.
@wladyslaw-krakowski:

https://izp.wnz.cm.uj.edu.pl/pl/blog/3-mity-na-temat-standardow-edukacji-seksualnej-who/#

Mit 2 dokładnie odnosi się do tego co napisałeś. Mniej więcej chodzi tu o to żeby dzieci do lat 4 nauczyć jakie zachowania są odpowiednie przy innych ludziach a jakie nie.

I znowu dyskutujemy o twoich uczuciach jakoby chcę ci się zygac kiedy wyjaśni się dziecku że nie powinno np się dotykać w miejscach intymnych przy innych.

Z jakiego powodu czarni mają obniżony próg studiów a białe rednecki
@Huyochita: Nie rozumiem w jaki sposób dziecko ma być mniej ufne jak mu będziemy mówić że "dotykanie nie jest czymś złym". Zastanów się czy jakbyś powiedział dziecku "piwko jest dobre i fajne kopie, ale nie wypada w Twoim wieku pić" to czy będzie to edukacyjnie mądre?

Potrzebujesz żebym nauczył cię historii czy socjologii?


A czemu uciekasz od tematu. Wyjaśnij mi dlaczego czarni mają niższy próg kwalifikacyjny na studiach niż rednecki z