Wpis z mikrobloga

@Silwerbalk: @LordDarthVader: @jaroty:
Panowie eksperci budowlani, szpital polowy powstał w 12 DNI, co jest i tak ogromnym sukcesem.
W momencie kiedy liczy sie czas i kazda godzina jest na wage złota staraja sie zyskiwac czas na wszystkim czym sie da. Działa szpital ? Działa, zapewniam Was ze komunikacja na pewno jakas bedzie - wrazie czego zawszw mozna to zmienic ale LUDZIE maja juz gdzie lezec
  • Odpowiedz
@jaroty: to że się ktoś potknie to jeszcze nie problem. Ale przecież do każdego łóżka trzeba dojechać wózkiem, aparatem do USG, łóżka też trzeba jakoś przemieszczać. To co oni będą na każdym takim progu je podnosić? Czy porobią podjazdy jak na węże strażackie na ulicach?
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: uwielbiam takich kozaków bez pojęcia i znajomości technologii co to znają się #!$%@? na wszystkim - chcesz to ciągnij na kasetonach przewody, #!$%@? - tylko wiesz co, nie możesz kłaść ich bezpośrednio na kasetony, muszą być korytka, a jak korytek nie ma? demontuj cały sufit, żeby zamontować korytka, żeby położyć przewody, by potem zamontować kasetony, żeby było ładnie xD nieporównywalny zakres robót, mogli tylko w innych listwach to dać -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@sajmen: ten szpital powinien powstać pół roku temu jako plan gotowy do realizacji w 3 dni i żadna kolorowa stronka tego chaosu nie przykryje
  • Odpowiedz
@jaroty: tak i jeszcze nie powinno być tej epidemi, nie powinno być lockdownu, nie powinno być tyle zakażeni, powinno być więcej łózek, powinno być więcej respiratorów... powinno... nie powinno...
Prawda jest taka, że postawili coś w 12 dni, czego wcześniej nie stawiali - przecierają szlaki, jak to powinno być budowane i w przyszłości na pewno usprawnią to i będą stawiać szybciej i lepiej. Nie mamy możliwości jak chińczycy, którzy na poczekaniu
  • Odpowiedz
@jaroty: brakuje Ci argumentów i zarzucasz mi że jestem za PiS'em ? XD co za człowiek, tylko marudzić i marudzić, ekspert "w 3 dni powinno być zrobione" a jak się spytamy jak ? "eee ... yyyy" jak każdy polak, w gębie tylko mocny
nie wołaj mnie więcej bo na czarnejliscie wyladujesz
  • Odpowiedz