Wpis z mikrobloga

Możecie się śmiać ze mnie ale pytam serio:

Opisze mi ktoś dokładnie jak wyglądają te tryby wszystkie gry w FUCIE? Od premiery gry rozegrałem może ze 30 meczów bo nie gram dużo. Grałem sobie division Rivals i z tego co wiem to jest jakaś liga weekendowa, ale nie grałem w niej ani razu. Od kiedyś ona wchodzi i co trzeba mieć aby do niej awansować? Jak awansować do wyższej dywizji? Jestem w siódmej i po kilku meczach dostałem 1 rangę a potem przez weekend nie było mnie w domu. Wróciłem we wtorek i dalej jestem w siódmej. Oprócz tego są te jakieś mistrzostwa FUT, o co z tym chodzi?

Z góry dzięki jak się znajdzie jakaś dobra duszyczka która pomoże laikowi ;)
#fut
  • 4
@DzikiJozef: liga weekendowa to inaczej mistrzostwa fut. Są co tydzień od piątki godzinny 9 do poniedziałku godziny 9. Aby wziąć w niej udział musisz zdobyć 2000pkt, a możesz je otrzymać albo za mecze w division rivals, albo wbijaj odpowiednią rangę właśnie w lidze weekendowej.wygrywajqc mecze w division rivals możesz awansować do wyższej ligi
Nie wszystko zrozumiałem co napisałeś ale postaram Ci sie wytłumaczyć. No więc masz dywizje 7 w DR, zeby wbić się wyżej np. 6 dywizja DR musisz zdobywać punkty wygrywając mecze, 1 ranga o ktorej mówisz to chyba ranga za granie, za mecze dostajesz punkty dywizji i punkty rangi, za rangi w DR w środę czy tam czwartek dostajesz nagrody, 1 ranga to lepsze nagrody ale musisz troche pograc zeby przez tydzień utrzymać
@jbr4: @shelkofy: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Te punkty które nabijam w Division Rivals mi przepadają co tydzień czy zostają? Za pierwszą rangę w Division Rivals dostałem 51 tysięcy monet i 100 punktów do ligi weekendowej. Łącznie punktów do ligi weekendowej mam 700 (wygrałem tylko kilka meczów). Czyli w tym tygodniu nie zakwalifikowałem się do ligi weekendowej jeśli dobrze Was rozumiem. I te punkty mi przepadną? Czy teraz jak będę