Wpis z mikrobloga

@januszmirek92: Milcz lewacki trollu
@hu-nows: W takim razie jak wyobrażasz sobie dalsze protesty, skrajna lewica oraz dziewczyny bez jakiejkolwiek wiedzy nie przestaną protestować dopóki rząd nie skapitukuje i poda się do dymisji. Czy protest dąży do jakiegokolwiek dialogu czy ich jedynymi argumentami są #!$%@? pis, konfederację i Kościół katolicki. Czy protestujący przedstawili swoje wymagania oraz próby przywrócenia inneego kompromisu aborcyjnego? Nie mówię o tych ze strony internetowej strajku kobiet bo
To nie jest dzicz jak na marszach niepodległości co wyrywa sadzonki drzew i kostkę by rzucać nią w policje


@dancios: Jak władzy będzie zależeć by rozgromić manifestacje (tak jak Platformie w latach 2010-2014) to raz dwa znajdą się osoby na Czarnych Protestach, które zajczną wyrywać kostki i rzucać w policję. ŻADEN marsz niepodległości nie był tak chamski jak czarne protesty. Osoby z odrobiną kultury osobistej mdli na widok wylewu tego bydła.
@cukrowyburakatakuje nie. Po prostu jesteś zatwardziałym narodowcem-pisiorem, który jest za dalszym katolibanem w Polsce i szkoda na ciebie marnować czasu. pis #!$%@? i dzieli kraj, narodowcy wczoraj empik sforsowali, rzucali w ludzi kamieniami i kostką brukową, a ty nie masz krzty godności tak jak reszta tych nazioli co #!$%@? Bóg, honor, ojczyzna oraz pisiorów w sejmie dzień po tym co robiliście wczoraj w Warszawie. Od kilku dni na takich jak ty jest
@cukrowyburakatakuje: Niszczenie mienia nie może być usprawiedliwiane niczym, ale to nie wygląda tak że wczoraj 100% protestujących niszczyło wszystko co się da na swojej drodze, to są pojedyncze osoby na które raczej nikt nie ma wpływu, ocena wszystkich protestujących bazująca w oparciu o takie osoby (pojedyncze biorąc pod uwagę skalę protestów w całej Polsce) jest po prostu zakłamana
@su1ik: Gdzie napisałem, że jestem socjalistą? To właśnie protestujący są socjalistami skoro uważają, że aborcja na życzenie, emerytury dla kobiet za nieodpłatna pracę cokolwiek to jest powinno iść z moich podatków. Pomyśl zanim coś napiszesz
@kam3o: A w jaki sposób dazycie do tych rozmów? Zapraszając na protesty skrajną lewacka bojowke z Niemiec? Przestańcie robić syf to zacznie się rozmowa która powinna być przeprowadzona przed tym całym zamieszaniem
@isthatyouorme: Jestem