Wpis z mikrobloga

@cukrowyburakatakuje jeśli ktoś cię zaatakuje pomimo podpisanego sojuszu, ale okazuje się, że dostaje soczysty #!$%@? i zaczyna się wycofywać to chowasz się z powrotem w swojej norze czy idziesz po więcej? Sami się w tej gnój wepchali. Mało tego, tabelki było łatwo ogarnąć, Słowacja to rzut beretem i kto chciał to jechał i tak, a próbuje się teraz robić z Polek potwory aborcyjne, którą każdą ciążę chciałyby skrobać, a prawda jest taka,
@su1ik: No tak jeżeli nie jestem z wami jestem przeciwko wam przecież to w waszym rozumowaniu logiczne. Nie myślisz, że po prostu wychodzę z założenia, że najważniejsze to zamknąć tę kwestię i wziąć się za ten kraj który z dnia na dzień staję się jeszcze większą ruina?
@kam3o: Jeżeli kilku kiboli robi burdy to znaczy, że maja wypisane na czolach Konfederacja i od razu wrzucacie wszystkich wyborców do jednego worka.
@cukrowyburakatakuje ojoj, pomazali szprajem pomnik papaja :((((
Żebyś się tak #!$%@?ł jak PiS państwo i gospodarkę #!$%@?, ale nie - pomniki i kościółek najważniejsze.
Swoją drogą tak wiele #!$%@? o tych zniszczonych kościołach i pomnikach, a tu ani zdjęć, ani nagrań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@isthatyouorme: Jeżeli będziecie próbować pojsc po więcej to szybko zostaniecie sprowadzeni na ziemie. To, że ktoś popiera aborcję eugeniczna nie znaczy, że musi popierać aborcję na życzenie finansowana z moich podatków. Jestem daleko od stwierdzenia, że polki są puszczalskie. Jest ich sporo tak jak w każdym kraju, ale nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. Jak dla mnie możecie usuwać co chcecie i robić co chcecie tylko nie kazcie płacić
@cukrowyburakatakuje finansowaniafinansowania z podatków również nie popieram, niszczenia kościołów również. Za to protestowanie w kościołach już owszem. Chciał się kościół #!$%@?ć w życie ludzi i do ich łóżek do się ludzie #!$%@? do kościoła. Typie, ale tu już wszyscy wyszli na ulice. Nie tylko twitterowe julki. Rolnicy, branża gastro, kobiety, kawet kibole stają po stronie protestujących poza narodowcami, którym bliżej do dzikich zwierząt niż do człowieka
@su1ik: A gdzie ja napisałem gamoniu, że popieram rząd? XD
@MaszBaboTalerz: Możesz to zrozumieć, że można tak samo gardzic fanatyzmem prawicowym jak i lewicowym, ale należy szanować wartości które są dla nich ważne? Nie niszczą już bo się boją ludzi ktorzy tych pomników bronią. Wasze zwierzęce instynkty doprowadziły do tego
@isthatyouorme: W jaki sposób Kościół #!$%@? się do kogoś łóżka. Taka jest nauka kościoła i ludzie którzy chcą być ksiedzami w to wierzą i to głoszą. O ile mi wiadomo to nie kościół ustala prawo w Polsce tylko sejm to, że pisowcy przez kalkulacje polityczne popierają Kościół to na pewno nie jest problem wiary która jest już znana od 2000 lat. Tylko, że rolnicy czy branża gastro protestuje w kompletnie innej
@kubson93: Antypolskimi #!$%@? to właśnie jesteście Wy, nie obchodzi was los starszych ludzi i innych pracujących ludzi którzy przez wasze lewicowe protesty mogą stracić dorobek swojego życia
@mitatuyo: No pokazali i do czego dąży ten pokaz? Do wcześniejszych wyborów jak okaże się, że nadal będzie rządził PiS to wyrwiecie władzę siłą?
Kto dostaję po #!$%@?? Piszesz o antifie która rzuca materiałami wybuchowymi w swoich przeciwników, a później chowa się za protestujacymi?


@cukrowyburakatakuje: narodowcy i inni kibole dostają, również piszę o antifie która rzuca materiałami wybuchowymi, ale najwięcej dochodzi do klasycznych rękoczynów bo nie muszą sie wcale chować jak jest sto czy nawet tysiąc osób na jednego kibola (nikt normalny nie popiera tych antypolaków więc na protestach są sami, nawet policja ich #!$%@?)
@hors: Przecież to jest garstka kiboli ktora zaczęła robić burdy od momentu kiedy na protesty zaczęło przychodzić bydło z antify Narodowcy teraz stoją pod pomnikami ponieważ mają w dupie waszą walkę polsko-polską w którą zawzięcie probujecie ja wmieszać pisząc, że to niby narodowcy wszczynaja bójki
@cukrowyburakatakuje: nie będzie wcześniejszych wyborów. Nie ma na to szans. Wygrali demokratycznie i z tym nie ma dyskusji. Zdają sobie jednak sprawę, ze TK podjął decyzję, która zirytowała nawet cześć ich elektoratu. Opozycja mądrze robi, ze nie nawołuje do wychodzenia na ulice. Karakan tylko na to czeka. To zasłona dymna przed fatalnym stanem służby zdrowia. Nic nie zostało od wiosny zrobione poza wałkami, tylko o to mu chodzi.