Wpis z mikrobloga

Witajcie miraski z pod znaku #bron #strzelectwo #militaria.
Z racji tego ze chce kupic sobie karabin pneumatyczny to przegladam codziennie forum http://www.forum-bron.pl/ polujac na model ktory chce.
i tutaj zaskoczenie bo od 3 dni strona lezy. Wiecie moze co jest powodem takiej sytuacji?
Bo az nie chce mi sie wierzyc, ze - zakladajac foliowa czapke - w ramach #protest nasz rzad zablokowal strone na czas imprezy.
  • 20
@sphinxxx: no jak widać u mnie bez problemu.. i jeśli dobrze pamiętam to ostatnio bazar przeglądałem wczoraj około południa więc też mi działało.. nie wiem czemu masz problem...
U mnie jest taki komunikat, jak nie mogę wejść na forum:

Ta witryna jest nieosiągalna
Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną forum-bron.pl.

Wypróbuj te rozwiązania:
Uruchom Diagnostykę sieci systemu Windows
Changing DNS over HTTPS settings
DNSPROBEFINISHED_NXDOMAIN
Check your DNS over HTTPS settings
Go to Opera > Preferences… > System > Use DNS-over-HTTPS instead of the system’s DNS settings and check your DNS-over-HTTPS provider.

Zrobiłem zgodnie z tym
Bo az nie chce mi sie wierzyc, ze - zakladajac foliowa czapke - w ramach #protest nasz rzad zablokowal strone na czas imprezy.


@ugluck: ... xDDD ... puść sobie jakiegoś antywirusa, bo prędzej jakiś syf złapałeś niż te teorie że żąd coś zablokował...
Z szacunkiem dla całego IT ale znam jednego senior informatyka z Ministerstw Finansów, i jeśli reszta typów na równoległych stanowiskach w innych resortach reprezentuje taki poziom jak ten,