Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 137
Przechodząc wczoraj obok tego wraku, spotkałem menela, który bezwstydnie sikał w biały dzień przy tym pojeździe. Przegięło to pałę goryczy i przyspieszyło decyzję o telefonie do SM, aby posprzątali syf.

Ten wrak stoi na drodze wewnętrznej, więc Straż Miejska nie może go usunąć (gdyby był w Strefie Ruchu, to może)

Ale stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa (wybite szyby), więc jest to wyjątek, z którego SM może skorzystać

#osiedlowykonfident #nowahuta #krakow
DerMirker - Przechodząc wczoraj obok tego wraku, spotkałem menela, który bezwstydnie ...

źródło: comment_1604310057snssWnxUwE9njHSk79vAK0.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Ale stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa (wybite szyby), więc jest to wyjątek, z którego SM może skorzystać


@DerMirker: hmm, są może jakieś inne wyjątki, które zachęcą Straż Miejską do interwencji na drodze wewnętrznej? stoi u mnie kilka takich gówien opuszczonych, a SM oczywiście rozkłada ręce, bo droga wewnętrzna. szyb im nie chcę wybijać, ale jakby były jakieś inne... sposoby, to chętnie poznam.
  • Odpowiedz
@DerMirker a przspraszam, skąd wiadomo czy to droga wewnwtrza należąca do wspólnoty, czy parking należący do jakiegoś sklepu, czy strefa ruchu, czy cokolwiek tam innego?
  • Odpowiedz