Wpis z mikrobloga

szanowny panstwo! kochanie moi! najmilsi moi! warmianie! WARMIANIE! warmianie! kochanie moi! kochanie moi,
ja was prosze. z calego serca. poszukajcie tam dla mnie chalupki jakiejs... w miejscowosci wilkowo... na kolonii moze byc... bo i ja tam mieszkalem. bo miasto- a jeszcze bialystok- to nie jest miasto. to jest miasto bandyckie, mordercze i nikt tu prosze zeby nikt nie zagladal - ani turysci prosze ani nikt - prosze was, warmianow. pomozcie mnie wyjechac z tego miasta do was z calego serca was prosze, z calej duszy prosze bo jezeli nie... to trzeba bedzie... jezeli chcecie zeby ja zyl dalej i nie pomozecie mnie warmianie to naprwade. mnie nie zobaczycie. mnie nie zobaczycie. nikt mnie nie zobaczy. prosze was pozniej spalcie mnie na chruscie - z calego serca prosze - a moje prochy rozrzucie tutaj po parku. zarosnientym tym! tym burdelu! bo tam tylko burdelu jest zarosniety park.
a jeszcze do tego jest zdrajca na urzedzie - wysokim na wysokim stanowisku. poszlo pismo do jego. zobaczymy co on odpisze. dlaczego on zdradza tajemnice moja dla mariusza chodora. zlap! o wszystkich o podatkach nie o podatkach. to jest ochrona danych! nich nikomu nie powinien zdradzac, nie powinno byc na youtubie podawane czy ja take pismo mu napisalem czy jest ciakie. powinno byc zachowane w tajemnicy. dlatego ze do swojego zycia ja nie chce tu zyc: to dla mnie ziemia meczaca, to dla mnie ziemia ni moja - zdradliwa - to nie moja ziemia. moja ziemia na warmii. tam moja ziemia!
nie podoba mi sie bialystok z tego powodu ze ile lat od urodzenia do 75- roku mieszkalem na warmii ani razu nie dostalem po lypie, ani razu mnie nikt nie okradl ani razu mnie nikt nie zrobil ani w szkole...
przepraszam bardzo probowali ale nie mnie bo ja bylem jeszcze malym gowniarzem mialem lat jedenascie lat i to!
ja mieszkalem na kolonii bylo ponad sto domow, ponad sto domow bylo a zostalo sie jeden - nasz. bo tak ludzie opuszczali. powiem z jakiego powodu opuszczali! chcesz wiedziec - prosze bardzo: bo to ziemia jest odzyskana, ziemia przelana krwia meczaca naszych rodzicow: dziadkow, babci i tak dalej. tam ziemia jest niemiecka, tam nie polska ziemia - tam szwabska ziemia ale polacy odzyskali. a kto odzyskal? moj pradziadek, pilsudski. pilsudski. on powiedzial, stanal i powiedzial ze nie bedzie rzadzic ani szwab ani hitler. ani hitler ani kacap nie bedzie rzadzic. inaczej ruski. i powiedzial - dosyc tego, bierzmy sie polacy do odzyskania - a kiedys polak za polakiem oddwal krew. oddawal krew!
i powiem tak; jeszcze nie koniec.
szanowne panstwo! do was to warmianow. na zakonczenie. bardzo was prosze, z calego serca, z calej duszy mojej i waszej. bo ja tu juz mieszkac nie bede. bo ja tu juz... ja prosze was, pomozcie mnie.
#kononowicz