Wpis z mikrobloga

@paruweczka: @kakaraper: Wg mnie lepiej dopłacić do 530, używam go od kiedy wszedł na rynek i bardzo go sobie chwalę, według mnie jest to komputerek kompletny i nie wiem czy można czegoś więcej wymagać od takiego sprzętu.
Pytanie czego konkretnie potrzebujesz, bo jeżeli prostej nawigacji i funkcji treningowych to 520+ pewnie i tak starczy.
Do ścigania, jazdy po górach 530 za sprawą np. Climb Pro sprawdzi się lepiej.
@Rouksa: Zastanawiam się cały czas nad 130 właśnie. Mam strave na apple watchu, ale myśle o przejściu na garmina. Zegarek + 130 to bez sensu rozwiązanie? Lepiej 130 + pasek hrm?
@kakaraper: Nie mam garmina, ale też się nad nim zastanawiałem. No 130 ma możliwość podłączenia kilku urządzeń na ant+, więc warto zamówić z aliexpress jakiś czujnik magene hrm za 7 dych.
Lepiej 130 + pasek hrm


@kakaraper: ja np. nienawidzę pasów. I godzę się z tym, że tętno z nadgarstka jest często bardzo przekłamane (wibracje nie służą dokładności pomiaru). Ale wielu ludzi sobie chwali. Więc jak jesteś zadowolony z AW to sprawdziłbym pas.
@ShortyLookMean: Chce w niedługiej przyszłości zmienić. Nie jest zły, ale wyglada średnio, jest dla mnie damski, nic nie poradzę. Chciałbym fenixa 5/6 i garmina 130 ale jedno z drugim ma raczej mały sens, bo zawsze na rowerze jeżdżę w zegarku. Chyba ze fenixa będę mieć na szosę a 130 na mtb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kakaraper: ja mam fenixa 6 i właśnie będę kupował jakiegoś Edge'a. Jeździłem trochę z samym zegarkiem i było znośnie. Ale wybrałem się w dalszą podróż, w nieznane rejony, gdzie złapał mnie porządny deszcz i nie dało się sensownie nawigować. Mam nadzieję, że taki 530 się z tym sprawdzi.
@kakaraper: > Używałeś fenixa na szosie czy w lesie?
Ja mam gravela i w las zapuszczam się z reguły jak nie mam konkretnej trasy. Kilka tras nawigując na zegarek zrobiłem, ale mały wyświetlacz nie pomaga. Na szceod razu piszczy jak się zjedzie z trasy.

Jak wrażenia, która masz wersje?

Mam fenixa 6S Sapphire. Po prostu traktuję go jak poprawiony pod każdym względem Forerunner 645, który miałem wcześniej. Ale tak właściwie to